Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 17 • L 17
16C
Czw
19C
Pt
18C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaPiS podsumował kampanię. Latos: Liczymy na znakomity wynik
pis_zespol
23.10.2015 | 17:12

PiS podsumował kampanię. Latos: Liczymy na znakomity wynik

Na zdjęciu: Na Wyspie Młyńskiej pojawiła się większość kandydatów.

Fot. Sebastian Torzewski

Politycy Prawa i Sprawiedliwości podsumowali kampanię w okręgu numer 4. Jak mówił lider listy Tomasz Latos, działacze ugrupowania przez ostatni miesiąc intensywnie pracowali.

Ostatnie spotkanie kampanii odbyło się na Wyspie Młyńskiej, czyli w tym samym miejscu, gdzie miesiąc temu inaugurowano walkę o głosy wyborców. – Mój zachrypnięty głoś niech świadczy o tym, że intensywnie pracowałem. Możemy obiecać, że tak samo ciężko będziemy pracować w parlamencie – mówił lider bydgoskiej listy PiS-u, Tomasz Latos. – Liczymy, że w najbliższą niedzielę uzyskamy znakomity wynik. Myślę, że przekonaliśmy, że to co dobre dla naszego województwa, będzie związane z PiS-em – dodawał Latos, który przyznał także, że politycy ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego nie chcą już czekać na realizację obietnic PO, ale sami przypilnować tych inwestycji. – Będziemy trzymać z regionem – mówił poseł.

Drugi na liście Prawa i Sprawiedliwości Piotr Król przypomniał wyborcom, że w składającej się z kilkunastu stron karcie wyborczej można postawić tylko jeden krzyżyk. Zwrócił się też do osób, które pomogły jego ugrupowaniu w czasie kampanii. – Chcę podziękować wszystkim, którzy pomogli w rozdaniu choć jednej ulotki. Wierzę, że uda nam się dokonać dobrą zmianę, a te wkładki, które pewien pan wiceminister włożył dziś do gazet, tego nie zmienią – mówił Król.

Oprócz kandydatów do sejmu obecny był też m.in. europoseł Kosma Złotowski i ubiegający się o miejsce w senacie Marek Gralik. – Bydgoszcz zasługuje na prawdziwego i solidnego reprezentanta w senacie – mówił obecny radny miasta. Po zakończeniu konferencji politycy PiS mieli jeszcze udać się do bydgoszczan i po raz ostatni rozdawać im ulotki i materiały wyborcze. Łukasz Schreiber już od rana wręczał kwiaty przechodzącym w centrum miasta kobietom.

Powiązane treści