Bydgoszcz
1C
96% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 1 • L 1
-4C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
4C
Nd
-3C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPlaneta Singli przedpremierowo w Cinema City. Bilety do wygrania!
Cinema City Ladies Night
29.01.2016 | 10:11

Planeta Singli przedpremierowo w Cinema City. Bilety do wygrania!

W rolach głównych Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha.

Na zdjęciu: Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z praktycznych konsultacji oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Fot. Materiały prasowe

Już 4 lutego w kinach Cinema City odbędzie się kolejny kinowy wieczór z serii Ladies Night. Na Panie czeka przedpremierowy pokaz komedii romantycznej „Planeta Singli”.

Najnowszy film Mitji Okorna, reżysera m.in. „Listów do M” i serialu „39 i pół”, to opowieść o perypetiach Ani (Agnieszka Więdłocha) – przemiłej nauczycielki, której brakuje pewności siebie. Młoda singielka głęboko wierzy w istnienie prawdziwej miłości, w związku z czym szuka jej wszędzie tam, gdzie to możliwe, również w internecie, poprzez portale randkowe. Zupełnym przypadkiem, w pewien walentynkowy wieczór Ania poznaje Tomka (Maciej Stuhr) – prezentera kontrowersyjnego telewizyjnego show. Tomek wydaje się być pod ogromnym wrażeniem romantycznej wizji świata Ani, jednak w głowie rodzi mu się pewien plan…

Oprócz wyżej wymienionej dwójki, na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd polskiego kina: Tomasza Karolaka, Danutę Stenkę, Weronikę Książkiewicz, Katarzynę Bujakiewicz czy Ewę Błaszczyk.

Czwartkowe Ladies Night startuje o godzinie 19:30.


W związku z tym, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki. Warunkiem wygrania jednej z nich jest wysłanie na adres e-mail konkurs@metropoliabydgoska.pl wiadomości z hasłem – PLANETA SINGLI – w jej tytule, a w treści zamieścić imię i nazwisko.

Zakończenie konkursu: niedziela (31.01) godz. 20:00. Zwycięzców o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w e-mailach zwrotnych.

Powiązane treści