Bydgoszcz
7C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 7 • L 7
-3C
Pt
-3C
Sob
3C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePoczątek tygodnia na monitoringu miejskim. Co zobaczył pracownik straży miejskiej?
kamery bydgoszcz
14.09.2016 | 08:58

Początek tygodnia na monitoringu miejskim. Co zobaczył pracownik straży miejskiej?

Do opisanych w tekście zdarzeń doszło w centrum Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Nagrania z miejskich kamer sprawdzają funkcjonariusze straży miejskiej.

Fot. wolny dostęp

Osoby obsługujące monitoring miejski widzą naprawdę wiele. Przekonało się o tym kilka osób, których zachowanie niezgodne z prawem sprawiło, że trafili wprost w ręce policjantów.

W ubiegły poniedziałek (12 września) około godz. 22:09, pracownik straży miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył grupę osób na Starym Rynku. Jeden ze znajdujących się tam mężczyzn proponował pozostałym zażycie białego proszku. Substancję miał w woreczku strunowym, który schował w skarpecie. Na miejsce został skierowany patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Takie same zakończenie wieczoru, a raczej już nocy, spotkało parę osób idących na Wyspę Młyńską. Wczoraj (13 września) ok. godz. 2:52 znajdowali się oni na ul. Pod Blankami. Kamery monitoringu miejskiego nagrały moment, w którym mężczyzna przekazał idącej z nim kobiecie woreczek z białym proszkiem.

Tego samego dnia, lecz nieco później (ok. godz. 4:34), wzrok operatora monitoringu miejskiego przykuły dwie kobiety idące na Starym Rynku z reklamówkami pełnymi kwiatów. Po sprawdzeniu zapisu z monitoringu okazało się, że kobiety wcześniej wyrwały kwiaty z gazonów na ul. Mostowej. Kobiety zostały zatrzymane przez policjantów skierowanych na Wyspę Młyńską.


Powiązane treści