Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
95% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 6 • L 6
7C
Nd
9C
Pon
13C
Wt
13C
Sr
8C
Czw
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaPodpowiedzą, jak należy organizować wycieczki szkolne
wakacje_1200x800
17.02.2016 | 08:30

Podpowiedzą, jak należy organizować wycieczki szkolne

Organizacja wycieczek szkolnych, to zadanie coraz bardziej skomplikowane i wielopłaszczyznowe. Dobra praktyka i wiedza są zatem bezcenne.

Na zdjęciu: Wycieczki szkolne...Któż ich nie lubił?

Fot. archiwum

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Turystyka szkolna”, która odbędzie się w sali widowiskowej APK Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, 19. lutego 2016 roku (piątek) w godz. 10.00-15.00

Konferencja, której celem jest doskonalenie kadr pedagogicznych w zakresie organizacji turystyki szkolnej oraz wymiana i upowszechnianie doświadczeń dotyczących organizacji turystyki szkolnej, adresowana jest do dyrektorów szkół i nauczycieli, organizatorów imprez turystycznych, przewodników i pilotów turystycznych, działaczy organizacji turystycznych, pracowników naukowo-dydaktycznych wyższych uczelni, terapeutów i pracowników ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, pracowników stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, pracowników instytucji kultury oraz studentów i uczniów.

Wśród omawianych tematów znajdą się: Aspekty prawne turystyki szkolnej; Turystyka bez barier; Organizacja transportu w turystyce szkolnej; Organizacja turystyki szkolnej.

Udział w konferencji należy zgłosić najpóźniej 1 dzień przed konferencją do BYLOT: tel. 537 444 476,lub na adres e-mail: [email protected]. Wstęp i udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Bydgoska Organizacja Turystyczna BYLOT, Biuro Turystyczne „Activ”, Wyższa Szkoła Gospodarki – Katedra Gospodarki Turystycznej.

Powiązane treści