Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 4 • L 4
-1C
Pt
-1C
Sob
0C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaPodróże ze smakiem…
Travel-Taste_1200x800
20.11.2015 | 23:50

Podróże ze smakiem…

Turystyka, to nie tylko poznawanie miejsc poprzez zabytki, ale także poprzez lokalne smaki, czy wina produkowane z pasją.

Na zdjęciu: 20 lutego - dzień otwart Targów „Travel and Taste – Podróże, Kulinaria, Wino”.

Fot. Materiały organizatora

„Travel and Taste – Podróże, Kulinaria, Wino” – to międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane przez Bydgoską Lokalną Organizacją Turystyczną „BYLOT” oraz Klaster Turystyczny Obszaru BIT.

Trwające od 19 lutego 2016 od 10.00 do 20 lutego 2016 do 17:00 w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym Targi Turystyczne „Travel and Taste” – to okazja do poznania atrakcji i bogatych możliwości województwa kujawsko-pomorskiego oraz innych regionów Polski i Europy.

Dzień pierwszy, branżowy poświęcony będzie na spotkania, warsztaty, rozmowy handlowe, których celem ma być rozszerzenie oferty turystycznej na sezon 2016. Będzie to okazja do prezentacji swojej oferty, a także wymiany doświadczeń i inspiracji w branżowym gronie. Uczestnikami będą lokalne organizacje turystyczne, wystawcy zarówno z centralnej Polski, jak również Europy.

Wydarzenie podzielone jest na trzy bloki tematyczne – tak, aby każdy z odwiedzających mógł doświadczyć różnych elementów turystki – podróży, kulinariów oraz przygody ze smakami wina, albowiem w dzisiejszej turystyce ważne jest nie tylko poznawanie i odkrywanie zabytków. Coraz większą rolę odgrywają kulinaria. Turyści poznają miejsca poprzez kulturę, lokalne smaki, czy wina produkowane z pasją.

Targi „Travel and Taste”, to także okazja do prezentacji oferty organizacji turystycznych, biur podróży, lokalnych producentów.

20 lutego, będzie dniem przeznaczonym na kontakty z indywidualnymi odwiedzającymi poszukującymi pomysłów na sezon 2016 r.

„Travel and Taste” – podróżuj i smakuj – przyjdź 20 lutego 2016 roku.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail