Bydgoszcz
4C
Mgła
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 4 • L 4
10C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
11C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPojaw się na okładce najnowszego albumu Pawbeatsa!
pawbeats_orchestra
09.11.2015 | 12:17

Pojaw się na okładce najnowszego albumu Pawbeatsa!

Sprawdź, co musisz zrobić, by to się stało.

Na zdjęciu: Grafika zapowiadająca najnowszy projekt artysty.

Fot. Forin Studio

Muzyka — w jaki sposób na Ciebie wpływa? Pokaż to na zdjęciu dodanym na Instagramie i stań się częścią kolejnego projektu Pawbeatsa.

Marcin Pawłowski-Pawbeats pracuje nad swoją drugą płytą: Pawbeats Orchestra, której premiera nastąpi w pierwszej połowie 2016 roku. Zaprasza do współpracy nie tylko muzyków, czy realizatorów dźwięku, ale także swoich fanów. Artysta pragnie stworzyć oryginalną okładkę albumu, na której pojawią się zdjęcia słuchaczy. Jak stać się częścią tego projektu?

Potrzebne jest do tego konto w aplikacji Instagram, na którym należy opublikować swoją fotografię utrzymaną w klimacie nawiązującym do muzyki i oznaczyć ją hasztagiem #pawbeatsorchestra Spośród udostępnionych zdjęć zostaną wybrane te, które pojawią się na okładce albumu. Każdy zainteresowany może wrzucić więcej niż jedno zdjęcie.

Termin zakończenia akcji nie jest dokładnie znany i zależy on od ilości udostępnionych zdjęć. Regulamin uczestnictwa w projekcie jest dostępny na wydarzeniu promującym akcję na Facebooku.

Powiązane treści