Bydgoszcz
17C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPojaw się na okładce najnowszego albumu Pawbeatsa!
pawbeats_orchestra
09.11.2015 | 12:17

Pojaw się na okładce najnowszego albumu Pawbeatsa!

Na zdjęciu: Grafika zapowiadająca najnowszy projekt artysty.

Fot. Forin Studio

Muzyka — w jaki sposób na Ciebie wpływa? Pokaż to na zdjęciu dodanym na Instagramie i stań się częścią kolejnego projektu Pawbeatsa.

Marcin Pawłowski-Pawbeats pracuje nad swoją drugą płytą: Pawbeats Orchestra, której premiera nastąpi w pierwszej połowie 2016 roku. Zaprasza do współpracy nie tylko muzyków, czy realizatorów dźwięku, ale także swoich fanów. Artysta pragnie stworzyć oryginalną okładkę albumu, na której pojawią się zdjęcia słuchaczy. Jak stać się częścią tego projektu?

Potrzebne jest do tego konto w aplikacji Instagram, na którym należy opublikować swoją fotografię utrzymaną w klimacie nawiązującym do muzyki i oznaczyć ją hasztagiem #pawbeatsorchestra Spośród udostępnionych zdjęć zostaną wybrane te, które pojawią się na okładce albumu. Każdy zainteresowany może wrzucić więcej niż jedno zdjęcie.

Termin zakończenia akcji nie jest dokładnie znany i zależy on od ilości udostępnionych zdjęć. Regulamin uczestnictwa w projekcie jest dostępny na wydarzeniu promującym akcję na Facebooku.

Powiązane treści