Bydgoszcz
27C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 8km/h NW
H 27 • L 27
23C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
17C
Pt
14C
Sob
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnalePolicja: Wiemy, do kogo należy ręka znaleziona w Warcie. Nie do biznesmena z Janikowa
most św. Rocha Poznań
04.12.2015 | 11:42

Policja: Wiemy, do kogo należy ręka znaleziona w Warcie. Nie do biznesmena z Janikowa

Na zdjęciu: Most św. Rocha w Poznaniu, gdzie trwają poszukiwania Ewy Tylman oraz gdzie odkryto fragment ciała innego denata.

Fot. Radomil / Wikipedia (wolna licencja)

Wielkopolska policja zaprzeczyła, aby ręka, którą znaleziono w Warcie w ubiegłym tygodniu, należała do zaginionego biznesmena z Janikowa Adama Frąszczaka. Teorię taką lansował od kilku dni zajmujący się tą sprawą były detektyw Krzysztof Rutkowski.

To właśnie jego ludzie dokonali kilka dni nad brzegiem rzeki makabrycznego odkrycia. Początkowo twierdzili, że może należeć do również zaginionej Ewy Tylman, której poszukiwania odbywały się i nadaj odbywają w rejonie mostu św. Rocha w stolicy Wielkopolski. Policjanci zaprzeczyli jednak tym pogłoskom, wyjaśniając, że jest to ręka należąca do mężczyzny.

I te informacje potwierdził na konferencji prasowej w nocy z czwartku na piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Jak przekazał dziennikarzom, śledczy wiedzą już, do kogo należy fragment ciała. Nie podał jednak publicznie personaliów. Potwierdził jednak, że wykluczono, iż była to ręka zaginionego Adama Frąszczaka.

Powiązane treści