Bydgoszcz
-13C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -13 • L -13
-12C
Pon
-14C
Wt
-13C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnalePolicjanci gonili kradzionego mercedesa. Kierowca rozbił auto [ZDJĘCIA]
Rozbite auto
04.08.2016 | 14:31

Policjanci gonili kradzionego mercedesa. Kierowca rozbił auto [ZDJĘCIA]

Po rozbiciu samochodu 32-latek próbował uciekać pieszo.

Na zdjęciu: rozbity mercedes GLK

Fot. mat. prasowe policji

Skradzionego w Wielkopolsce mercedesa odnaleźli szubińscy policjanci. W czasie pościgu kierujący rozbił niemieckie auto, a następnie próbował uciekać pieszo.

W środę rano miało miejsce włamanie do domu jednorodzinnego w Wągrowcu, skąd sprawcy ukradli mercedesa GLK, biżuterię i inne przedmioty. Auto zostało namierzone przez policjantów w Szubinie w lesie w miejscowości Brzózki. Około godz. 12:30 funkcjonariusze znaleźli pojazd i dali kierującemu sygnał do zatrzymania. 32-latek nie posłuchał ich, przyspieszył i próbował uciekać, lecz na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne drzewo. Następnie chciał kontynuować ucieczkę pieszo, ale po kilkudziesięciu metrach został złapany.

Mężczyzna został przewieziony na komisariat w Szubinie, a następnie przekazany policjantom z Wągrowca. Podejrzewany prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści