Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicjanci nadal szukają Lucyny Zielińskiej. Wpadli na nowy trop [ZDJĘCIA ZAGINIONEJ]
lucyna_zielinska
30.08.2016 | 15:41

Policjanci nadal szukają Lucyny Zielińskiej. Wpadli na nowy trop [ZDJĘCIA ZAGINIONEJ]

Na zdjęciu: Zaginiona Lucyna Zielińska

Fot. mat. prasowe policji

Policjanci kontynuują poszukiwania Lucyny Zielińskiej. W ostatnich dniach wpadli na nowy trop.

55-latka w piątek ok. godz. 10:00 wyszła z domu i do tej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Po wyjściu z domu miała zrobić zakupy w markecie Biedronka przy ul. Chocimskiej, a następnie – według ostatnich ustaleń policjantów – o godz. 11:44 wsiadła do tramwaju linii nr 4 na przystanku Gdańska/Chodkiewicza i pojechała w kierunku osiedla Glinki. Na tym trop się urywa.

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat zaginionej proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji albo o kontakt telefoniczny na całodobowy numer alarmowy 997/112 lub bezpośrednio do komisariatu Bydgoszcz- Śródmieście przy ulicy Poniatowskiego 5 (nr tel. 52 588-11-60). – Od zaginięcia minęło już prawie 5 dni, dlatego wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu są bardzo cenne – tłumaczą policjanci.

Rysopis zaginionej:
wzrost: około 160 cm
włosy: długie, czarne ,spięte w kok
waga: 58 kg
ubiór: niebieskie spodnie dżinsowe, koszula z krótkim rękawem w fioletowo-czarne kraty, miała też założone okulary korekcyjne.

Powiązane treści