Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnalePolicjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. I przedstawili mu nowy zarzut
policja_radiowóz_wikipedia
29.06.2017 | 07:10

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. I przedstawili mu nowy zarzut

Na zdjęciu:

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Bydgoscy policjanci we wtorkowe popołudnie zatrzymali do kontroli opla. Okazało się, że jego kierowcą jest mężczyzna poszukiwany listem gończym. Co więcej, nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. 

Do zatrzymania doszło w miejscowości Makowiska znajdującej się na terenie gminy Solec Kujawski. Pojazd został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej funkcjonariuszy. Kierowcą auta okazał się 27-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że kierujący ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Co więcej, 27-latek okazał się być poszukiwany listem gończym. Mundurowi zatrzymali go i przewieźli do komisariatu w Solcu Kujawskim – informuje podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Śledczy, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut niedostosowania się do decyzji organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami. Podejrzany trafił już do zakładu karnego.

Powiązane treści