Bydgoszcz
14C
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 14 • L 14
15C
Sr
14C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
16C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicyjna akcja przy ulicy Białogardzkiej. Diler z Wyżyn zatrzymany
marihuana_wyzyny_KWP
14.01.2017 | 09:24

Policyjna akcja przy ulicy Białogardzkiej. Diler z Wyżyn zatrzymany

Na zdjęciu: Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu przy ul. Białogardzkiej narkotyki oraz gotówkę.

Fot. KWP Bydgoszcz

Nawet dziesięć lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mężczyźnie, którego w czwartek po południu zatrzymali policjanci z wydziału antynarkotykowego bydgoskiej komendy miejskiej. W mieszkaniu zatrzymanego znaleźli ponad 100 gramów marihuany.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Starsza kobieta poszukiwana. Widziano ją na przystanku w Bydgoszczy

Bydgoscy funkcjonariusze interesowali się 22-latkiem od dłuższego czasu z uwagi na sygnały, że może on posiadać i dystrybuować zakazane środki psychoaktywne. – Dzięki wnikliwej pracy kryminalnych udało się namierzyć i zatrzymać tę osobę – mówi podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Do ujęcia młodego mężczyzny doszło w miniony czwartek. Policjanci podczas kontroli, do której doszło przy ulicy Białogardzkiej, znaleźli przy nim woreczek z suszem roślinnym. – Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana – dodaje podkom. Słomski. Następnie przeszukano mieszkanie 22-latka, gdzie znaleziono 140 g marihuany oraz karton z tzw. dilerówkami, wagę elektroniczną i gotówkę.

Śledczy z bydgoskiej komendy postawili zatrzymanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wkrótce akt oskarżenia w tej sprawie ma trafić do sądu.

Powiązane treści