26C
30C
29C
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPolki wygrały w wyścigu tandemów na paraolimpiadzie w Rio. Niedowidzącej zawodniczce pomagała bydgoszczanka
wypadek_rower
18.09.2016 | 13:52

Na zdjęciu:

Dziewiąty złoty krążek trafił w ręce biało-czerwonych podczas igrzysk paraolimpijskich w Rio. Do zdobycia go przyczyniła się bydgoszczanka, Aleksandra Tecław.

Kobieta wystąpiła na igrzyskach w roli pilotki pomagającej niedowidzącej Iwonie Podkościelnej z Lublina. Zawodniczki wspólnie wzięły udział w wyścigu ze startu wspólnego tandemów w kategorii B. Przejechały 69 kilometrów w czasie 1:58:02. Drugie miejsce zajął zespół z Irlandii, który był wolniejszy o 59 sekund.

Inne Polki, Anna Duzikowska z Natalią Morytko zakończyły rywalizację na trzynastym miejscu.