Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 17 • L 17
16C
Czw
19C
Pt
18C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPolonia nadal bez nowego właściciela. Powodem wybory?
Polonia Bydgoszcz
21.10.2015 | 16:11

Polonia nadal bez nowego właściciela. Powodem wybory?

Na zdjęciu: Ratusz rozpatruje obecnie trzy oferty kupna Polonii.

Fot. wolna licencja

Żużlowcy Polonii Bydgoszcz wciąż nie mają nowego właściciela, choć w ratuszu już w ubiegłym tygodniu mówiono, że decyzja w sprawie sprzedaży klubu ma zostać podjęta na dniach. Głos wobec tej sytuacji zabrali kibice z ul. Sportowej.

„Polonia znów jest częścią gry politycznej” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie sympatyków Polonii. Zdaniem fanów to zbliżające się wybory są powodem, dla którego wciąż nie znamy decyzji ratusza w sprawie nowego właściciela klubu. „Nie oszukujmy się – jeśli prezydent Bruski miałby dla nas dobre wiadomości, przekazałby je nam niezwłocznie, koniecznie przed zbliżającą się niedzielą” – piszą sympatycy, którzy spodziewają się jednego z trzech wariantów:
1) zorganizowania konferencji w najbliższych dniach, co miałoby podnieść notowania lokalnych działaczy Platformy Obywatelskiej
2) ogłoszenia decyzji już po wyborach, gdyż decyzja ratusza nie zadowoli kibiców
3) wyniknięcia nowych okoliczności i jeszcze gorszej niż zakładano kondycji finansowej klubu

Na koniec oświadczenia kibice zaapelowali o uczciwe rozwiązanie i przedstawienie sprawy. Przypomnijmy, że w walce o przejęcie klubu liczą się oferty Andreasa Jonssona, Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego oraz Bydgoskiego Towarzystwa Sportowego Władysława Golloba, któremu w ostatnich dniach dawano najmniejsze szanse.

Powiązane treści