Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 15 • L 15
22C
Nd
19C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPolonia podała skład na niedzielę. Jedna zmiana
Prezentacja Polonii Bydgoszcz na sezon 2016 - LG (58)
30.03.2016 | 16:52

Polonia podała skład na niedzielę. Jedna zmiana

Na zdjęciu: W składzie Polonii nie doszło do większych zmian.

Fot. Leszek Grabowski

Przedstawiciele Polonii Bydgoszcz i Speedway Wandy Instal Kraków podali składy na niedzielny mecz. W zaprezentowanych zestawieniach obyło się bez niespodzianek.

Speedway Wanda w pierwszej kolejce sezonu nie bez problemów pokonała KSM Krosno (48:42), a płatny komplet punktów w tym spotkaniu zdobył Chris Harris. Dobrze zaprezentował się też były zawodnik Polonii, Patrick Hougaard, który uzbierał 13 oczek. W porównaniu z meczem z KSM-em w składzie krakowian awizowana jest jedna zmiana- Daniela Pytela zastąpić ma Mads Korneliussen.

W zestawieniu przygotowanym przez Jacka Golloba zabrakło personalnych roszad, a jedynie kaskami mają wymienić się Wiktor Kułakow i Mikołaj Curyło. Drugą szansę ma dostać Rafał Konopka, który zawiódł w Opolu.

Trenerzy mogą do niedzieli dokonać dwóch zmian w awizowanych składach. Pierwszy bieg transmitowanego w telewizji spotkania ma odbyć się o godzinie 13:45. Pół godziny wcześniej rozpocznie się próba toru.

Polonia Bydgoszcz
9. Andriej Kudriaszow
10. Rafał Konopka
11. Wiktor Kułakov
12. Mikołaj Curyło
13. Marcin Jędrzejewski
14. Patryk Sitarek
15.

Speedway Wanda Instal Kraków
1. Chris Harris
2. Edward Mazur
3. Patrick Hougaard
4. Mads Korneliussen
5. Zbigniew Suchecki
6. Michał Nowiński
7.

Powiązane treści