Bydgoszcz
7C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 7 • L 7
18C
Pt
19C
Sob
22C
Nd
25C
Pon
24C
Wt
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPolskie przeboje rozbrzmią na Starym Rynku. Już dzisiaj
csm_Sylwester_2016_358ddca0bf
31.12.2016 | 11:41

Polskie przeboje rozbrzmią na Starym Rynku. Już dzisiaj

Gwiazdą tegorocznego sylwestra będzie Urszula.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego imprezę.

Fot. materiały prasowe

Urszula, Nalepa gra Nalepę, Ewa Kryza i Rewia Taneczna „Rising Stars Revue” – to właśnie Ci artyści wystąpią podczas dzisiejszej zabawy na Starym Rynku w Bydgoszczy. Sylwester polskich przebojów rozpocznie się o godzinie 22:00.

Przygotowania do tej wyjątkowej imprezy trwają już od rana. Na scenie rozstawianej na Starym Rynku pojawią się polscy wykonawcy, którzy zaprezentują przede wszystkim hity z lat 80. i 90. Przeboje z tamtych czasów zdominują tegoroczną zabawę sylwestrową. Jednak na pewno nie zabraknie utworów z innych lat. Oprócz posłuchania muzyki wykonywanej na żywo, będzie można również zobaczyć spektakl przygotowany przez członków Rewii Tanecznej „Rising Stars Revue”. Artyści podczas swoich występów wykorzystują przeróżne atrakcje takie jak między innymi: fire show, LED show, pokazy akrobatyczne, taniec w kielichu, mimowie, szczudlarze. Któreś z nich zapewne zaprezentują w centrum Bydgoszczy.

Wspólna zabawa  potrwa niecałe cztery godziny. Udział w niej jest darmowy. Zakończenie zaplanowano na godzinę 1:30. Równo o północy ma odbyć się tradycyjny kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni.

Powiązane treści