Bydgoszcz
18C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 18 • L 18
19C
Sob
25C
Nd
23C
Pon
32C
Wt
29C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPomóż dzieciom wygrać pracownię multimedialną do ich szkoły
Tesco dla Szkół - Przyszłość na talerzu
02.12.2015 | 15:05

Pomóż dzieciom wygrać pracownię multimedialną do ich szkoły

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego konkurs.

Fot.

Pomysły dzieci są niezwykle kreatywne! Udowodnili to uczniowie szkół w województwie kujawsko-pomorskim, którzy biorą udział w konkursie Tesco dla Szkół – „Przyszłość na talerzu”.

Młodzi ludzie stworzyli filmy i plakaty zachęcające do zdrowego odżywania. Teraz dzięki swoim pracom mogą wygrać pracownię multimedialną, w której będą przeprowadzać szkolne testy. To, czy im się uda, zależy od głosowania internautów. Pomóc im może każdy, kto zarejestruje się na stronie internetowej tesco dla szkol . pl i odda swój głos na wybrany film dostępny w zakładce Galeria Prac.

W akcji udział biorą 4 szkoły z naszego województwa: Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku, Publiczne Gimnazjum im. Adama Adamandego Kochańskiego w Dobrzyniu nad Wisłą, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim oraz Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku.

Głosowanie trwa do 14 grudnia, a każdy zarejestrowany może codziennie oddać jeden głos.

W ubiegłorocznej edycji tej akcji sukces odniósł Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Grudziądzu. Dzięki głosom internautów otrzymał on nagrodę specjalną, w ramach której w tym budynku powstała szkolna sala kinowa.

Jednak nie tylko te cztery szkoły mają szansę na zdobycie nagród. Zestawy multimedialne, sprzęt sportowy, gry edukacyjne oraz zestawy do założenia szkolnych ogródków może wygrać każda szkoła podstawowa i gimnazjum na terenie naszego województwa. Niedługo rozpocznie się II etap konkursu, w którym uczniowie będą realizować zadania, a za każde z nich otrzymają punkty i wymienią je na wybrane przez siebie nagrody dopasowane do ich potrzeb. Szkoły, które chcą wziąć udział w tej zabawie muszą zostać zarejestrowane przez nauczyciela do 15 kwietnia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej promującej konkurs.

Powiązane treści