Bydgoszcz
13C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 6km/h E
H 14 • L 11
15C
Wt
16C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
12C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePonad 100 km/h na Fordońskiej. Kierowca vw stracił prawo jazdy
widok z wideorejestratora_ Fordońska Bydgoszcz - policja Bydgoszcz-1
12.01.2019 | 22:08

Ponad 100 km/h na Fordońskiej. Kierowca vw stracił prawo jazdy

Mężczyzna został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

Na zdjęciu: Kierowca volkswagena miał na liczniku ponad sto kilometrów na godzinie, co policjanci zarejestrowali na wideorejestratorze.

Fot. KWP Bydgoszcz

Na najbliższe trzy miesiące prawo jazdy stracił kierowca volkswagena, którego zatrzymali do rutynowej kontroli funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego bydgoskiej policji.

Policjanci podczas kontroli ulic miasta zauważyli kierowcę volkswagena, który znacznie przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, jadąc ul. Fordońską. – Policjanci, jadąc nieoznakowanym bmw wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli volkswagena, który z dużą prędkością zjeżdżał z wiaduktu Warszawskiego – mówi kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze zdecydowali się przeprowadzić pomiar prędkości, a ten wykazał, że kierowca vw miał na liczniku 116 km/h i to w miejscu, gdzie poruszać się można maksymalnie 50 km/h. Po tym pomiarze, mundurowi zdecydowali się zatrzymać auto do kontroli.

– Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i dziesięcioma punktami karnymi – dodaje kom. Słomski. To nie koniec, bo mężczyzna przez najbliższe trzy miesiące nie wsiądzie za kierownicę, bowiem jego uprawnienia do prowadzenia pojazdów zostały zatrzymane przez policjantów.


Powiązane treści