Bydgoszcz
21C
Słonecznie
60% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 21 • L 21
19C
Sr
16C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
15C
Nd
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPonad 500 ofert pracy na Giełdzie Pracy Work Park
WORK_PARK

Ponad 500 ofert pracy na Giełdzie Pracy Work Park (26.10)

Firmy z Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego poszukują pracowników.

Na zdjęciu: Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od tego wydarzenia.

Fot. Materiały prasowe

Osoby poszukujące pracy, bądź chcące ją zmienić 26 października powinny odwiedzić biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu. Tam właśnie na chętnych czekać będą setki propozycji zatrudnienia.

Giełda Pracy Work Park odbędzie się w godzinach 9:00 – 17:00. Pracodawcy poszukują zarówno osób z doświadczeniem na różnych stanowiskach, jak też na uczniów szkół ponadgimnazjalnych, stawiających dopiero swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Dla chętnych przygotowane będą oferty pracy z różnych działów m.in. z logistyki, administracji oraz produkcji. Podczas giełdy pracy nie zabraknie również kącika z doradcą zawodowym, który nie tylko na bieżąco będzie poprawiał błędy w CV, ale również podpowie, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego cały czas budują się nowe hale oraz rozbudowują kolejne firmy i tym samym wciąż wzrasta zapotrzebowanie na pracowników. Wśród Pracodawców, którzy wezmą udział w targach będą m.in. firmy: Lidl, ID Logistics, Kaufland, Metalbark, Metalko, Oponeo, Cimat, Baumat, Hanplast, ale również firma Orion, Time Work, Manpower. Tego dnia będzie można również spotkać się z przedstawicielami z Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy.

Specjalnie dla rodziców z dziećmi, którzy chcieliby się zjawić na targach z pociechami, zorganizowana zostanie opieka animatorów, którzy będą zabawiać najmłodszych. Natomiast dla uczniów, którzy wezmą udział w tragach przygotowany będzie konkurs z cenną nagrodą. Na 3 zwycięskie klasy czeka spotkanie z doradcą zawodowym, który podczas specjalnej lekcji pomoże uczniom przygotować się do startu na rynku pracy. Tematy zajęć to: jak zaprezentować się przyszłemu pracodawcy oraz moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i praktycznej. Poprzez aktywne uczestnictwo każdy z uczniów pogłębi swoją wiedzę na temat pisania prawidłowego CV, a także zminimalizuje stres przed pierwszą rozmową kwalifikacyjną.

Ponad 500 ofert pracy w jednym miejscu i czasie to najlepsza rekomendacja dla mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych powiatów, aby wziąć udział w Giełdzie Pracy Work Park, złożyć swoje CV, a nawet mieć możliwość udania się bezpośrednio na rozmowę kwalifikacyjną.

Powiązane treści