Bydgoszcz
23C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 23 • L 23
19C
Pt
17C
Sob
18C
Nd
22C
Pon
17C
Wt
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPopek chce pomóc bydgoskiemu domowi dziecka. Pieniędzmi od Kuby Wojewódzkiego
popek, youtube
03.11.2016 | 19:49

Popek chce pomóc bydgoskiemu domowi dziecka. Pieniędzmi od Kuby Wojewódzkiego

Na zdjęciu: Popek już raz odwiedził placówkę przy ul. Łowickiej.

Fot. fragment teledysku

Paweł Rak, znany jako „Popek”,  po raz kolejny chce pomóc bydgoskiemu domowi dziecka. Tym razem chce przekazać placówce pieniądze, które miałby dostać za występ w programie Kuby Wojewódzkiego.

Raper i zawodnik mma miał wziąć udział w programie Kuby Wojewódzkiego już wiosną, ale wówczas jego były już menadżer nie porozumiał się w sprawie wynagrodzenia. Jak zdradził „Popek” w rozmowie z braćmi Collins (prowadzą program w TVN Turbo), stacja proponowała 35 tysięcy złotych, a agent zawodnika oczekiwał 50 tys. zł. Do występu ostatecznie nie doszło.

W materiale zaprezentowanym przez Rafała Collinsa „Popek” zdradził, że gdy jego wizyta w popularnym programie dojdzie do skutku, to on swoją gażę będzie chciał przekazać domowi dziecka z ul. Łowickiej w Bydgoszczy. Raper odwiedził tę placówkę w czerwcu, przed koncertem w Savoyu. Kilka dni później przekazał na jej konto pieniądze, które fani wpłacali na jego wakacje w Rio de Janeiro. – Niektórzy z was żarciku nie zrozumieli, ale wszystkie pieniądze przesyłam na dom dziecka w Bydgoszczy. Sam też coś wpłacę. Zachęcam wszystkich wariatów, którzy tam byli, żeby zrobić składkę, bo te dzieci mają marzenie, żeby mieć świetlicę  – pisał wtedy kontrowersyjny artysta.

Powiązane treści