Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaPopek przyjedzie do Bydgoszczy
popek

Popek przyjedzie do Bydgoszczy ()

Przywódca Gangu Albanii zagra w Bydgoszczy z resztą swojej grupy.

Na zdjęciu: Fragment teledysku do kawałka "Wiara czyni cuda".

Fot.

Słynny Król Albanii już w czerwcu zagości w Bydgoszczy. Gang Albanii zagra 17 czerwca o godz. 19:00 w klubie Savoy przy ul. Jagiellońskiej 2.

Na scenie będzie można zobaczyć Borixona, Alibabę i Popka. Wykonają oni m.in. utwory ze swojego albumu „Królowie życia”, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Płyta uzyskała status trzykrotnej platyny. Zapewne nie zabraknie również nieprzewidywalnych zachowań członków kontrowersyjnej grupy.

Wydarzenie organizowane przez agencję Blood Brothers ma zachęcić fanów Popka do wspólnego świętowania jego powrotu do Polski. Przez wiele lat musiał on przebywać w Anglii, gdyż miał prawny zakaz powrotu do naszego kraju. Udziałem w koncercie zainteresowanych jest sporo osób. Jednak do klubu wejdą jedynie ci, którzy ukończyli 16 lat. Natomiast w after party uczestniczyć będą mogli tylko pełnoletni fani zespołu.

Oczywiście każdy uczestnik musi wcześniej zakupić bilet wstępu. Wejściówka na koncert kosztuje 49 zł. Dostępne są również bilety VIP umożliwiające korzystanie z dodatkowych atrakcji przygotowanych w strefie tzw. Albańskiego Raju. Dostęp do niej będą miały osoby, które zapłacą 159 zł.

Bilety są już dostępne w sprzedaży internetowej w serwisie biletomat.pl i Ticketpro. Wejściówki można również kupić w sklepach Empik, Media Markt i Saturn.

Powiązane treści