Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
95% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 1 • L 1
-0C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
PILNE: Wstrzymano ruch tramwajów na Wilczak. Linie nr 1 i 3 zostały skierowane na Rycerską.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPopołudnia pełne wrażeń. Zobacz, co wydarzy się w tym tygodniu [LISTA]
MCK - LG (1)
21.11.2016 | 12:25

Popołudnia pełne wrażeń. Zobacz, co wydarzy się w tym tygodniu [LISTA]

Atrakcje dla małych i dużych.

Na zdjęciu: Wiele wydarzeń odbędzie się m.in. w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Szukasz pomysłów na ciekawe spędzenie czasu w Bydgoszczy w tym tygodniu? Zobacz listę wydarzeń przygotowaną przez Bydgoskie Centrum Informacji. 

Poniedziałek, 21 listopada     
16:30  Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki dla dzieci – bezpłatne pokazowe zajęcia – SP 56
17:00  Inauguracja działalności fundacji Horyzont – Miejskie Centrum Kultury
17:15  CzyTAM ŚWIAT: VII spotkanie dla dzieci 3,5-7 lat – Budynek Fundacji Nowe Pokolenie
18:00  Otwarcie wystawy malarstwa Janusza Orzechowskiego – Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
19:30  Mała czarna – Niedzielny koń – Cafe Kino ::  Film
20:00  Raz Dwa Trzy – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert

Wtorek, 22 listopada
17:00  Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki dla dzieci – bezpłatne pokazowe zajęcia – SP 56
17:30  # POZYTYWNI – Opera Nova  ::  Spektakl
18:00  Jurek Paterski i Goście – Pałac Młodzieży  ::  Koncert
18:00  Spotkanie autorskie z Piotrem Bojarskim – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
19:00  Koncert Kompozytorski – Sala Koncertowa AMUZ im. prof. R. Sucheckiego  ::  Koncert
20:00  # POZYTYWNI – Opera Nova  ::  Spektakl

Środa, 23 listopada   
16:30  Kino wysokich ambicji – Barany. Islandzka opowieść – Cafe Kino ::  Film
18:00  Diagnostyka i terapia dysfunkcji mózgu – Collegium Medicum im. L. Rydygiera  ::  Wykład
18:00  Wernisaż wystawy fotografii z prywatnego archiwum Aleksandra Dętkosia – Miejskie Centrum Kultury
19:00  Teatr Improwizowany wymyWammy – komedia improwizowana – Miejskie Centrum Kultury  ::  Spektakl
19:00  Hemar Marchewka – Próba Generalizacji – Filharmonia Pomorska  ::  Spektakl

Czwartek, 24 listopada
16:00  Darmowe porady prawne w KPSW – Kujawsko- Pomorska Szkoła Wyższa
16:30  Historia Marii, reż. Jean-Pierre Améris, 2014 – Kino Orzeł  ::  Film
17:00  Koło Gospodyń Miejskich: Dzika kuchnia – Barka „Lemara”
17:30  Kabaret Młodych Panów – BOGOWIE – Kinoteatr Adria
18:00  Czy współczesność może obyć się bez piękna – Galeria Autorska Jan Kaja, Jacek Soliński  ::  Wykład
18:10  Komunia, reż. reż. Anna Zamecka, 2016 – Kino Orzeł  ::  Film
18:30  Centrum Kultury Fantastycznej – prelekcja – Miejskie Centrum Kultury  ::  Wykład
19:00  National Theatre Live: retransmisja spektaklu -The Audience – Multikino  ::  Film
19:00  Spotkanie autorskie Anną Fryczkowską – Kamienica 12
19:00  KineDok – Wyspa Niedźwiedzia – Cafe Kino ::  Film
19:30  Casa Blanca, reż. Aleksandra Maciuszek, 2015 – Kino Orzeł  ::  Film
19:30  DKF Niespodzianka: Co przynosi przyszłość, reż. Mia Hansen-Løve – Pałac Młodzieży  ::  Film
20:00  Grupa MoCarta – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:30  Kabaret Młodych Panów – BOGOWIE – Kinoteatr Adria  ::  Pozostałe
21:00  Mikołaj Zieliński solo – Mózg  ::  Koncert

Piątek, 25 listopada
15:00  Świadek społecznych przemian – kino europejskie i amerykańskie w drugiej poł. XX wieku – Galeria Sztuki Nowoczesnej MOB  ::  Wykład
16:00  Ostatnia rodzina, reż. Jan P. Matuszyński, 2016 – Kino Orzeł  ::  Film
17:00  Śladem bydgoskiej Kobry – gra miejska – Miejskie Centrum Kultury
17:00  Komediowy piątek – Wszystko zostanie w rodzinie – Cafe Kino ::  Film
18:00  Bydgoska Masa Krytyczna – Stary Rynek
18:00  Podpatrzone w Naturze – Muzeum Fotografii  ::  Wystawy
18:00  Siatkówka: KS Pałac – KSZO Ostrowiec – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport
18:15  Mały Przegląd Gdyński: Hycel, Biuro budowy pomnika – Kino Orzeł  ::  Film
18:30  Bezpłatne spotkanie klubu Toastmasters – Kamienica 12
19:00  Dybuk – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Hrabina Marica – Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Z cyklu Mahler i jego czas – Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:00  Kabanos, The Kroach – Estrada Stage Bar  ::  Koncert
20:30  Mały Przegląd Gdyński: Ederly, reż. Piotr Dumała, 2015 – Kino Orzeł  ::  Film
20:30  EjPiEj – Eljazz  ::  Koncert
22:00  Schizofonie vol. 5 – Mózg  ::  Koncert

Lista wydarzeń odbywających się w weekend pojawi się na naszym portalu w piątek wieczorem.

Powiązane treści