Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 15 • L 15
16C
Nd
15C
Pon
17C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBlogiPopowy hit o zdradzie w wykonaniu osiemnastoletniego studenta
filip-czarnecki
23.07.2017 | 00:48

Popowy hit o zdradzie w wykonaniu osiemnastoletniego studenta

Filip Czarnecki i utwór "I'm not the only one" Sama Smitha

Na zdjęciu: klatka z teledysku "I'm not the only one", na zdj. Filip Czarnecki | soundB | prod. Jacek Owczarz

Fot. Jacek Owczarz

Wystarczyło dosłownie kilka dźwięków zasłyszanego gdzieś w internecie głosu Filipa Czarneckiego, by oczywiste stało się dla mnie to, że zaproszę go do projektu SoundB oraz że obowiązkowo będzie to zaproszenie do wykonania repertuaru Sama Smitha. Na szczęście nie musiałem długo czekać na odpowiedź Filipa – ten zaproszenie przyjął, czego niniejsza produkcja jest owocem. Ku uciesze mojej i – na co mam nadzieję – wszystkich fanów projektu, na tym nie kończymy współpracy. Jest to dopiero zapowiedź dalszych działań!

Teledysk wykonany został w klubie Altruist, w podziemiach bydgoskiej bazyliki św. Wincentego a Paulo. Z tego też miejsca podziękowania dla Zgromadzenia Księży Misjonarzy za udostępnienie lokum oraz Przemka Czarneckiego za obsługę sceny (zbieżność nazwisk przypadkowa, albo nie wiedzą, że są rodziną!).

I’m not the only one – Filip Czarnecki (Sam Smith cover) | soundB | prod. Jacek Owczarz

Filip Czarnecki – początkowo swój talent muzyczny rozwijał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie w klasie fortepianu. W wieku 17 lat dostał się na Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, gdzie studiuje Wokalistykę Jazzową w klasie dr Joanny Zagdańskiej. Mimo młodego wieku jest już laureatem wielu konkursów i festiwali.

Jacek Owczarz – producent filmowy i muzyczny, bydgoszczanin. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Twórca projektu SoundB łączącego artystów związanych z bydgoską sceną muzyczną w pracy nad coverami popularnych utworów. Prywatnie mąż i ojciec.

Jacek Owczarz

producent muzyczny i filmowy

Producent muzyczno-filmowy, bydgoszczanin. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Twórca projektu SoundB łączącego artystów związanych z bydgoską sceną muzyczną w pracy nad coverami popularnych utworów. Prywatnie mąż i ojciec.

Panel dyskusyjny


Dyskusja dla wszystkich

Podobne wpisy

Powiązane treści