Bydgoszcz
20C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 20
21C
Nd
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyPopraw swoją formę przed wakacjami. Wygraj karnet do Maximusa [KONKURS]
gym-546138_960_720
13.06.2017 | 16:13

Popraw swoją formę przed wakacjami. Wygraj karnet do Maximusa [KONKURS]

Na zdjęciu: Zdjęcie ilustracyjne

Fot. wolny dostęp

Lato zbliża się wielkimi krokami. Dla tych, którzy chcą jeszcze przed jego rozpoczęciem poprawić swoją formę na siłowni, mamy wyjątkową propozycję – miesięczne karnety do klubu fitness Maximus. Jak zdobyć jeden z nich?

Siłownia mieszcząca się przy ulicy Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach oferuje dwie sale treningowe oraz przestronną salę siłową. Ponadto w klubie znajduje się gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna oraz sklep z odżywkami. Klub otwarty jest w następujących godzinach: poniedziałek-piątek od 6:30 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

Zdobycie miesięcznego karnetu umożliwi udział konkursie organizowanym na naszym portalu. Polega on na przesłaniu prawidłowej odpowiedzi na następujące pytanie: W którym roku powstał klub Maximus?

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila powinno pojawić się hasło „MAXIMUS”, natomiast w jego treści, oprócz odpowiedzi na pytanie, trzeba podać swoje imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (16 czerwca) do godziny 12:00. Zwycięzców o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w e-mailach zwrotnych wysłanych w dniu zakończenia konkursu.

Powiązane treści