Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesPopularna sieć fast foodów otworzy nowy lokal w Bydgoszczy. Trwa budowa [ZDJĘCIA]
IMG_20170710_192550
10.07.2017 | 20:16

Popularna sieć fast foodów otworzy nowy lokal w Bydgoszczy. Trwa budowa [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: KFC powstanie w obiekcie wchodzącym w skład kompleksu handlowego przy ulicy Fordońskiej 410.

Fot. Stanisław Gazda

Lokal popularnej sieci fast foodów pojawi się w kompleksie handlowym budowanym przy ulicy Fordońskiej 410. Wbrew pojawiającym się wcześniej spekulacjom, będzie to KFC a nie McDonald’s.

CZYTAJ TEŻ: Grupa fordoniaków nie chce mieszkań na Wyszogrodzie. MPU: Porządkujemy przestrzeń [WIZUALIZACJE]

Nowa restauracja międzynarodowej sieci ma znaleźć się w jednym z obiektów wchodzących w skład parku handlowego przy ul. Fordońskiej 410 w Fordonie. Docelowo kompleks mają tworzyć cztery budynki o powierzchni 3,7 tys. mkw. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się firma Roplast ze Świecia.

Obiekt, w którym będzie mieścić się KFC, powstaje w pobliżu już istniejącego sklepu Polomarket i apteki. Wiadomość o budowie lokalu pojawiła się na tablicy informującej o prowadzonej inwestycji. Termin otwarcia lokalu poznamy wkrótce.

Będzie to szósta restauracja KFC w Bydgoszczy. Do tej pory mieszkańcy mogą zamówić kurczaki w słynnej panierce w następujących miejscach: Centrum Handlowym Focus Mall Bydgoszcz, Centrum Handlowym Zielone Arkady, Galerii Pomorskiej, Centrum Handlowym Rondo oraz w pobliżu sklepu Makro przy al. Jana Pawła II 123.

Podobne wpisy

Powiązane treści