Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -1 • L -1
8C
Pon
8C
Wt
6C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaPoranne utrudnienia komunikacyjne. Groźny wypadek dwóch aut [AKTUALIZACJA]
wypadek gdańska-chodkiewicza_ działania służb_ ITS
08.08.2018 | 07:22

Poranne utrudnienia komunikacyjne. Groźny wypadek dwóch aut [AKTUALIZACJA]

Informacja o wypadku wpłynęła do strażaków o 6:19.

Na zdjęciu: Na miejscu wypadku pracują policjanci oraz straż pożarna.

Fot. ITS

Niespokojny początek dnia na bydgoskich ulicach.

Na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Chodkiewicza doszło do wypadku dwóch aut osobowych. – Zderzyły się pojazdy renault i peugeot – mówi nam dyżurny bydgoskich strażaków. Dodaje, że zgłoszenie o wypadku wpłynęło do straży pożarnej o 6:19.

Na miejscu wypadku ratownicy przebadali dwie osoby, jedną musieli zabrać do szpitala na badania. Wskutek uderzenia, uszkodzony został sygnalizator świetlny przejścia dla pieszych. Na miejscu pracują policjanci oraz jeden zastęp strażaków.

W związku z wypadkiem, jest zmiana w organizacji ruchu komunikacji miejskiej. I tak, tramwaje linii nr 1 zostały skierowane do pętli Bałtycka, 2 i 10 kierują się na pętlę Rycerska, zaś 4 i 6 – do Wilczaka.

[AKTUALIZACJA]
g. 7:37. Drogowcy poinformowali o przywróceniu ruchu tramwajów na ich stałe trasy, tj. linie 1, 2 i 10 kursują do Lasu Gdańskiego, a 4 i 6 na Bielawy. Jednocześnie zastrzegają, że mogą występować opóźnienia w kursowaniu składów.


Powiązane treści