Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
56% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 7 • L 7
12C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
9C
Pt
9C
Sob
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnalePoranny wypadek pod Bydgoszczą. Dwie osoby trafiły do szpitala
policja_wolny dostep
08.04.2017 | 09:53

Poranny wypadek pod Bydgoszczą. Dwie osoby trafiły do szpitala

Na drodze krajowej nr 25 w rejonie Bożenkowa zderzyły się dwa auta osobowe.

Na zdjęciu: Policja ustala okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę rano.

Fot. wolny dostęp

Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę po godzinie siódmej na drodze krajowej nr 25 na wysokości zakrętu w stronę Bożenkowa. – Ruch obecnie odbywa się wahadłowo – informują strażacy.

CZYTAJ TAKŻE: Zderzenie w rejonie Fordońskiej i Kamiennej. Kierowcy przez kilkadziesiąt minut jeździli objazdem

Zgłoszenie o zdarzeniu bydgoscy strażacy otrzymali krótko po 7:30. Jak wynika z informacji uzyskanych przez nas w Miejskim Stanowisku Kierowania KM PSP, zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe – marki Fiat oraz Mazda. Bezpośrednio po wypadku jedna z osób była uwięziona w pojeździe, strażacy musieli wykorzystać specjalistyczny sprzęt, aby ją wydostać.

Ogółem obrażenia odniosły dwie osoby, obie zostały przetransportowane do bydgoskich szpitali. Droga krajowa nr 25 przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana, obecnie obowiązuje ruch wahadłowy.

Usuwane są skutki zderzenia, na miejscu pracują również policjanci ustalający przyczyny i okoliczności porannego wypadku.

Powiązane treści