Bydgoszcz
-2C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H -2 • L -2
-4C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-3C
Sr
-5C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaPoseł PiS proponuje: Odbierzmy Rosji mundial i zorganizujmy go u nas
Łukasz Schreiber - ST
28.03.2018 | 10:34

Poseł PiS proponuje: Odbierzmy Rosji mundial i zorganizujmy go u nas

Poseł PiS chce odebrania mundialu Rosji.

Na zdjęciu: Łukasz Schreiber proponuje odebranie Rosji finałów piłkarskich mistrzostw Świata.

Fot. Sebastian Torzewski / archiwum

Po otruciu w Wielkiej Brytanii byłego rosyjskiego agenta i jego córki pojawią się kolejne propozycje dotyczące kar dla Rosji. 

Państwa europejskie, ale także Ameryka i Australia wydalają ze swoich krajów rosyjskich dyplomatów (z Polski wyjedzie ich czwórka). Bydgoski poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber poszedł jeszcze dalej.

– Ważne i słuszne decyzje odnośnie wydalenia rosyjskich dyplomatów zapadły dzisiaj w Europie i USA – napisał na Twitterze parlamentarzysta. I poszedł jeszcze o krok dalej. Sugeruje, że właściwą karą za całą sytuację byłoby odebranie Rosji organizacji finałów piłkarskich mistrzostw Świata. – Właściwą karą byłoby zabranie Rosji organizacji na rzecz innego państwa, na przykład Polski – pisze Schreiber. To mogłoby się powiązać z tym, że zamiast Rosjan, na mundialu zagraliby Włosi jako przegrani z barażu.

Na Twitterze jeden z użytkowników skomentował tę propozycję: – A może jeszcze finał w Bydgoszczy. Poseł Schreiber odpowiedział krótko i z uśmiechem: – Świetny pomysł.

Powiązane treści