Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 8km/h ENE
H -5 • L -5
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePosiadał narkotyki i broń. Wpadł w ręce bydgoskich policjantów
KWP Bydgoszcz_Zatrzymanie_Broń_Narkotyki
30.11.2017 | 12:54

Posiadał narkotyki i broń. Wpadł w ręce bydgoskich policjantów

27-latkowi postawiono już zarzuty, najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Na zdjęciu: Mężczyzna posiadał broń palną oraz narkotyki

Fot. KWP Bydgoszcz

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki oraz broń. 

Bydgoscy funkcjonariusze ustalili, że podejrzany może być zamieszany w przestępczość narkotykową oraz że może posiadać nielegalnie broń palną. Policjanci informują, że 27-latek w przeszłości za podobne przestępstwa był już notowany.

Kryminalni zatrzymali 27-latka na bydgoskim Górzyskowie, w momencie gdy wyjeżdżał autem z terenu posesji. Następnie dokonali przeszukania jego miejsca zamieszkania, tam zabezpieczyli słoik z białym proszkiem i wagę elektroniczną. Po szczegółowych badaniach narkotesterem okazało się, że śledczy zabezpieczyli amfetaminę. Można byłoby zrobić blisko 70 porcji tego narkotyku. Oprócz tego zabezpieczona została broń i amunicja oraz pieczątka dokumentacja firmowa, w której wypisane były zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach na dwa nazwiska.

27-latek został przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz posiadana broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Za te przestępstwa grozi mu do dziesięciu lat więzienia. Równolegle badany jest wątek zabezpieczonych zaświadczeń o zatrudnieniu (sprawdzana jest ich legalność i możliwość posługiwania się nimi). Decyzją sądu, podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail