Bydgoszcz
13C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 13 • L 13
16C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
14C
Pt
13C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePoszukiwany listem gończym zatrzymany z narkotykami
kajdanki z kodeksem
06.09.2017 | 17:42

Poszukiwany listem gończym zatrzymany z narkotykami

Poszukiwany-zatrzymany.

Na zdjęciu: Doigrał się...

Fot. Archiwum

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna próbował oszukać funkcjonariuszy podając fałszywe dane osobowe. Dodatkowo posiadał przy sobie marihuanę. 29-latek trafił już za kratki zakładu karnego.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia interwencji. Dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał informację o grupie osób spożywających alkohol. Na ulicę Pomorską skierował patrol. Tam okazało się, że opisywane osoby poszły za budynek. Funkcjonariusze wylegitymowali ich.

W trakcie interwencji jeden z mężczyzn zaczął się nerwowo zachowywać. Podane przez niego dane osobowe budziły wątpliwości. Potwierdziło się to przy sprawdzaniu danych w policyjnej bazie. Dane się nie zgadzały. Jednak po chwili mężczyzna podał prawdziwe personalia. Wtedy po sprawdzeniu okazało się, że 29-latek jest poszukiwany listem gończym.

To jednak nie był koniec jego problemów. Podczas kontroli okazało się, że posiadał przy sobie woreczki z zielonym suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Teraz najbliższe dni spędzi już za kratkami zakładu karnego. Dodatkowo, jeśli ekspertyza w policyjnym laboratorium się potwierdzi, 29-latek będzie odpowiadać za posiadanie zakazanych substancji psychoaktywnych, a także za podawanie fałszywych danych osobowych. O jego dalszym losie zadecyduje już sąd.

Powiązane treści