Bydgoszcz
22C
Słonecznie
60% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 22 • L 22
21C
Wt
22C
Sr
28C
Czw
25C
Pt
18C
Sob
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnalePoważny wypadek na DK 5. Śmigłowiec LPR w akcji! [AKTUALIZACJA]
11141
20.07.2017 | 14:31

Poważny wypadek na DK 5. Śmigłowiec LPR w akcji! [AKTUALIZACJA]

Droga w pobliżu miejsca zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Na zdjęciu: W akcji uczestniczył śmigłowiec LPR.

Fot. Maciej Rejment

Do groźnego wypadku doszło w czwartek krótko po godzinie 12.00 na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Kowalewo. Na skutek zderzenia auta osobowego z lawetą, dwie osoby, w tym jedna śmigłowcem LPR, z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitali w Bydgoszczy. Droga jest całkowicie zablokowana, a ruch odbywa się przez zorganizowane objazdy.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do dyżurnego szubińskiego komisariatu o godzinie 12.07. Na miejscu wypadku pracują szubińscy kryminalni oraz policjanci z nakielskiego referatu ruchu – drogowego.

Jak wstępnie wiadomo, kierująca pojazdem opel corsa 29-letnia mieszkanka powiatu ryckiego z nieustalonych dotąd przyczyn wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem LT z lawetą. Śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego, z poważnymi obrażeniami ciała, do szpitala został przetransportowany 36-letni pasażer opla. Do szpitala trafiła także kobieta, która kierowała autem osobowym. Obrażeń nie doznał kierowca volkswagena.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, a ruch odbywa się przez zorganizowane objazdy. W kierunku Poznania przez miejscowości Gąbin – Chomętowo – Żnin. W kierunku Bydgoszczy przez Wąsosz – Słupy-Królikowo-Zalesie-Szubin. Utrudnienia trwać mogą jeszcze do godziny.

Okoliczności tego wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z komisariatu w Szubinie.

AKTUALIZACJA

Ruch w pobliżu miejsca zdarzenia odbywa się już bez żadnych utrudnień.

Powiązane treści