Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 1 • L 1
-2C
Sob
-1C
Nd
-2C
Pon
-6C
Wt
-6C
Sr
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPowiatowy konkurs plastyczny „To ja – człowiek”
To ja człowiek_1200x800_filtered
23.04.2016 | 00:11

Powiatowy konkurs plastyczny „To ja – człowiek”

Młodzi artyści - do pędzli!

Na zdjęciu: Plakat konkursu

Fot. materiały organizatora

Soleckie Centrum Kultury zaprasza placówki kulturalne oraz szkoły, które prowadzą zajęcia plastyczne na terenie powiatu bydgoskiego do udziału w konkursie plastycznym pn. „To ja – człowiek”.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i ma na celu rozwinięcie świadomości siebie i własnej samooceny. Jest próbą ukazania własnego wyobrażenia o tym jaką osobą jest i kim chciałby zostać w przyszłości będąc mieszkańcem powiatu bydgoskiego.

Warunkiem uczestnictwa oraz pełnej realizacji tematu jest stworzenie prac indywidualnych (do 10 prac od jednego instruktora, format do 70 x 50 cm) Na odwrocie każdej pracy powinna znajdować się informacja (tekst literami dużymi): imię i nazwisko, wiek, nazwa placówki, adres i numer tel. imię i nazwisko opiekuna

Ocenie podlegać będą prace indywidualne w trzech grupach wiekowych: 5-9, 10-12, 13-16 lat.

Termin nadsyłania prac: do 31. V. 2016 r. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się w Galerii Homo Faber SCK w dniu 21 VI 2016 r.

Prace należy przesłać drogą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: Soleckie Centrum Kultury ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 1 86-050 Solec Kujawski z dopiskiem: „To ja – człowiek”.

Podobne wpisy

Powiązane treści