Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 0 • L 0
7C
Nd
8C
Pon
8C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPowrót atakującej. Pałac zakontraktował nową siatkarkę
Tamara Gałucha (Kaliszuk)_ KS Pałac Bydgoszcz - LSK_ Dariusz Stoński
26.07.2018 | 17:01

Powrót atakującej. Pałac zakontraktował nową siatkarkę

Atakująca grała już w przeszłości w barwach Pałacu.

Na zdjęciu: Tamara Gałucha (znana pod panieńskim nazwiskiem Kaliszuk) w przeszłości grała już w Pałacu. Miniony sezon spędziła w Impelu Wrocław.

Fot. Dariusz Stoński

Krystalizuje się powoli skład Pałacu na nowy sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Bydgoski zespół poinformował dzisiaj o nowej siatkarce.

Dzisiaj kontrakt z klubem podpisała Tamara Gałucha, którą kibice żeńskiej siatkówki znają pod panieńskim nazwiskiem Kaliszuk. Zawodniczka związała się z Pałacem roczną umową.

Dla Gałuchy to powrót do Pałacu, bowiem w bydgoskim klubie grała już w sezonie 2013/2014. Następnie przeniosła się na południe Polski. Przez trzy kolejne sezony występowała w MKS-ie Dąbrowa Górnicza, zaś ostatnio w Impelu Wrocław.

Gałucha może grać na pozycji atakującej, jak i przyjmującej zagrywkę. To nie koniec informacji, bowiem Pałac otrzymał także licencję uprawniającą do gry w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019, który rozpocznie się na początku listopada.


Powiązane treści