Bydgoszcz
-4C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 9km/h ENE
H -4 • L -4
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePożar dwóch aut w centrum miasta. Nieoficjalnie: To podpalenie
Spalone auta, ulica Lubelska - LG (14)
07.03.2016 | 13:15

Pożar dwóch aut w centrum miasta. Nieoficjalnie: To podpalenie

W niedzielę przed północą służby ratunkowe otrzymały informację o płonącym pojeździe na ulicy Lubelskiej. Ostatecznie strażacy musieli gasić aż dwa.

Na zdjęciu: W wyniku pożaru spłonęły pojazdy marki Audi oraz Fiat.

Fot. Leszek Grabowski

Policjanci wspólnie z biegłym z zakresu pożarnictwa pracują nad rozwikłaniem sprawy pożaru dwóch samochodów, do którego doszło w niedzielę późnym wieczorem na ulicy Lubelskiej w bezpośrednim sąsiedztwie placu Poznańskiego. Nieoficjalnie funkcjonariusze podają, że prawdopodobnym scenariuszem jest podpalenie jednego z aut.

W ogniu stanęło początkowo audi w wersji kombi. Gdy po godzinie 23:00 na miejsce zdarzenia przybyli strażacy, paliły się już dwa samochody – pożar objął bowiem także stojącego za audi fiata stilo. Interwencja straży pożarnej zapobiegła dalszej ekspansji ognia, ale szczególnie audi spłonęło niemal doszczętnie.

Policja dokonała oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczyła ślady. W poniedziałek mundurowi pracowali na miejscu nocnego pożaru wspólnie z biegłym. – Jego raport ma wyjaśnić, jaka była przyczyna pojawienia się ognia – wyjaśnia podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że policjanci skłaniają się ku wersji podpalenia pojazdu marki Audi. – Ustaliliśmy już posiadaczy obu aut. Aktualnie próbujemy nawiązać kontakt z właścicielem audi – kończy podkom. Słomski.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail