Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -7 • L -7
-10C
Pon
-6C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaPożegnanie Lata w Myślęcinku. Będzie dodatkowa komunikacja
Autobus-52-komunikacja-Myślęcinek-1200x800-JW
27.08.2016 | 15:07

Pożegnanie Lata w Myślęcinku. Będzie dodatkowa komunikacja

Na imprezy na Różopolu warto wybrać się transportem miejskim - przekonuje ZDMiKP.

Na zdjęciu: W niedzielę linia nr 52 będzie kursowała częściej.

Fot. Justyna Wróblewska

Większą liczbę kursów, bardziej pojemny tabor oraz uruchomienie dodatkowej linii autobusowej zapowiadają drogowcy z okazji niedzielnej imprezy w Myślęcinku kończącej tegoroczne wakacje.

CZYTAJ TAKŻE: Mnóstwo wydarzeń w ostatni weekend wakacji. Pożegnanie Lata i nie tylko

Jak poinformował w specjalnym komunikacie Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, w niedzielę ze wzmocnionej komunikacji będzie można korzystać od godziny 14:00 do 23:00. W tym czasie zwiększona zostanie częstotliwość linii tramwajowej nr 10 (będzie kursowała co 10 minut, w dodatku na wydłużonej trasie do Łoskonia) oraz linii autobusowej nr 52 (także do 10 min.). Z kolei linie nr 1, 2 i 4 będą obsługiwane pojazdami dwuwagonowymi, a linia nr 65 – autobusami przegubowymi.

Dodatkowo, dla mieszkańców północnych osiedli miasta oraz przesiadających się w rejonie dworca głównego, uruchomiona zostanie linia specjalna oznaczona numerem 105. Będzie kursowała od pętli przy ulicy Rekinowej, przez ulice: Kolbego, Grunwaldzką, Pileckiego, Żeglarską do Bydgoszczy Głównej, a dalej ul. Zygmunta Augusta, Zaświat, Powstańców Warszawy i Gdańską dotrze do Myślęcinka. Autobusy będą jeździły co 25 minut, a dokładny rozkład jazdy tej linii można znaleźć [TUTAJ].

Więcej na temat imprezy Pożegnanie Lata i Babie Lato można przeczytać [W TYM MIEJSCU].

Podobne wpisy

Powiązane treści