Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h W
H 9 • L 9
14C
Wt
12C
Sr
19C
Czw
15C
Pt
14C
Sob
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesPoznaj bydgoski Unilever i dołącz do naszego zespołu!
DCIM100MEDIADJI_0039.JPG
06.04.2018 | 14:31

Poznaj bydgoski Unilever i dołącz do naszego zespołu!

Konkurencyjna oferta płacowa i pozapłacowa, docenianie zaangażowania, nieprzeciętne warunki pracy...

Na zdjęciu: Fabryka Unilever

Fot. mat. prasowe

Jesteśmy jedną z fabryk globalnego koncernu Unilever. Wśród naszych marek jest Knorr, Amino, Lipton, Saga, Algida, Dove, Rexona, Clear, Ciff, Domestos i wiele innych. W Bydgoszczy produkujemy środki do mycia i pielęgnacji włosów i ciała oraz kostki toaletowe.

unileverSkala działalności
Aktualnie nasza fabryka jest jedną z największych w Europie spośród fabryk Unilevera. W ciągu kilku ostatnich lat nasz zakład potroił wielkość produkcji. Obecnie z bydgoskich linii produkcyjnych schodzi codziennie do półtora miliona sztuk gotowych produktów. W związku ze wzrostem zamówień, systematycznie się rozbudowujemy, unowocześniamy i automatyzujemy nasz park maszynowy. Regularnie zwiększamy także zatrudnienie.

Zespół operatorski
W fabryce w Bydgoszczy zatrudniamy już ponad 1000 osób. Większość naszej załogi stanowią operatorzy, którzy w zależności od wydziału obsługują miksery wytwarzające półprodukt (Operatorzy Wytwarzania) albo linie pakujące o różnym stopniu zautomatyzowania (Operatorzy Linii Pakujących). To na tych stanowiskach prowadzimy rekrutację. Przyjmujemy do pracy zarówno doświadczonych operatorów, jak i osoby na początku swojej kariery zawodowej, nie związane dotąd z sektorem produkcyjnym, za to chętne do nauki. Wymagania wobec kandydatów na operatora są różne w zależności od wydziału i linii, na której mają pracować. Na zautomatyzowane linie pakujące przydzielamy operatorów z wykształceniem technicznym, doświadczonych w pracy z urządzeniami albo wykazujących zainteresowanie rozwojem w zakresie mechaniki ogólnej. Z kolei na Wydziale Wytwarzania Kosmetyków, gdzie praca polega na precyzyjnym i dokładnym przygotowywaniu półproduktu zgodnie ze specyfikacją, zatrudniamy osoby cechujące się przede wszystkim odpowiedzialnością i dobrą organizacją pracy – tu zmysł techniczny ma mniejsze znaczenie.
unilever2

Kogo szukamy?
Zachęcamy do aplikowania przede wszystkim osoby z wykształceniem średnim. Ważna jest dla nas gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym oraz chęć do nauki. Nowego pracownika przyuczamy na początku do podstawowej obsługi maszyn wchodzących w skład linii, zapewniając mu przez 6 miesięcy doświadczonego opiekuna oraz szkolenia Działu Technicznego. W ten sposób kształtujemy samodzielnego operatora. Dla osób przejawiających potencjał do pracy z urządzeniami przemysłowymi oferujemy kolejne etapy doskonalenia na tym stanowisku – rozwój w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych, udział w różnego rodzaju projektach, powiązanych szkoleniach, zdobywanie uprawnień.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Jesteśmy dużym stabilnym, stale inwestującym i rozwijającym się pracodawcą, z którym warto się związać. Od początku podpisujemy umowę o pracę, szybko związujemy się umową na czas nieokreślony.
  • Oferujemy konkurencyjną stawkę godzinową, wysokie dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym, premię kwartalną, premię roczną, bogaty pakiet benefitów tj. dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, tanie zakupy w sklepiku zakładowym, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, pracowniczy program emerytalny, benefity świąteczne.
  • Zapewniamy wysoki poziom zaawansowania technologicznego, dostęp do ciekawych nowoczesnych rozwiązań technicznych, narzędzi i wiedzy z tego zakresu.
  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy w zakresie bezpieczeństwa, ergonomii, czystości, standardów organizacyjnych.
  • Tworzymy zgrany, wspierający i dzielący się wiedzą zespół. Nasi liderzy, opiekunowie linii i trenerzy wewnętrzni to fachowcy, chętni i gotowi do przekazywania wiedzy nowym kolegom na swoich liniach. Każdy nowozatrudniony może liczyć na półroczny okres adaptacyjny, w trakcie którego zostanie przyuczony.
  • Mocną stroną naszej fabryki jest przyjazna atmosfera w zespołach liniowych – takie zadanie ma ponad 70% respondentów fabrycznego badania opinii pracowników.
  • Mamy 2 specjalne programy doceniania zaangażowania i starań naszych pracowników.

Jak aplikować?
Prześlij nam swoje CV: rekrutacja.bydgoszcz@unilever.com

Wszystkie nasze bieżące oferty publikujemy na www.pracuj.pl Dodatkowe informacje o naszej fabryce znajdziesz na fabrycznym fanpage’u na FB @UnileverPolskaFabryki, a o działaniach Unilever w skali globalnej przeczytasz na stronie www.unilever.pl Znajdziesz nas na Kraszewskiego 20, dojazd 51, 58, 61, 71, 77

 

Powiązane treści