Bydgoszcz
21C
Opady
88% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 21 • L 21
17C
Pt
20C
Sob
20C
Nd
19C
Pon
19C
Wt
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPraca czeka na chętnych w parku przemysłowym. Jutro Giełda Pracy Work Park
workpark
25.10.2016 | 14:25

Praca czeka na chętnych w parku przemysłowym. Jutro Giełda Pracy Work Park

Na zdjęciu: Na terenie BPPT cały czas budują się nowe hale oraz rozbudowują kolejne firmy i tym samym wciąż wzrasta zapotrzebowanie na pracowników.

Fot. Materiały prasowe

W środę w godzinach 9:00 – 17:00 biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców 6 stanie się giełdą pracy. Przedsiębiorcy z Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego poszukują setek pracowników.

Ciągły rozwój BPPT powoduje, że tamtejsze firmy prowadzą intensywną rekrutację pracowników. Dlatego też powstała koncepcja, aby zorganizować dla ich potrzeb targi pracy. Jutro na odwiedzających siedzibę parku czekać będzie szansa do zdobycia nowego stanowiska, bądź zmiany dotychczasowego. Bardzo duża liczba ofert to zachęta, aby na targach zjawili się nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale i sąsiednich powiatów.

– Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem na różnych stanowiskach, jak też na uczniów szkół ponadgimnazjalnych, stawiających dopiero swoje pierwsze kroki na rynku pracy. To szczególnie dla nich podczas Giełdy Pracy będzie funkcjonował kącik z doradcą zawodowym, który nie tylko na bieżąco będzie poprawiał błędy w CV, ale również podpowie, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej – zapraszają organizatorzy.

W giełdzie pracy uczestniczyć będą firmy: Lidl, ID Logistics, Kaufland, Metalbark, Metalko, Oponeo, Cimat, Baumat, Hanplast, Orion, Time Work, Manpower, Nokia, Gzella, Drozapol oraz TE Connectivity Polska. Na targach nie zabraknie również przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy.

Powiązane treści