Bydgoszcz
18C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 18 • L 18
25C
Sob
22C
Nd
24C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPrądu nie będzie na Miedzyniu i na ul. Toruńskiej. Zobacz, gdzie jeszcze
prad_elektrycznosc
04.02.2016 | 02:08

Prądu nie będzie na Miedzyniu i na ul. Toruńskiej. Zobacz, gdzie jeszcze

Na zdjęciu: Problemy z prądem będą mieli nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale również okolicznych gmin.

Fot. FreeImages

Zarówno w czwartek, jak i w piątek mieszkańcy Bydgoszczy oraz kilku innych miejscowości będą zmagali się z okresowym brakiem prądu.

W czwartek już od godziny ósmej rano energii elektrycznej może zabraknąć w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej na posesjach od numeru 236 do 268. Przerwa potrwa według komunikatu Enei około ośmiu godzin. Tyle samo czasu bez prądu pozostaną mieszkańcy Dąbrowy Chełmińskiej zamieszkujący ulicę Bazową. Utrudnienia dotkną także stację benzynową w tej miejscowości oraz firmę Oknovid.

Znacznie krócej, bo jedynie w godzinach 8:00 – 10:30 nastąpi przerwa w kilku stacjach Osówiec oraz Dąbrówce Nowej 2. Do południa na przywrócenie energii elektrycznej będą musieli poczekać mieszkańcy objęci dostawami ze stacji Chwaliszewo Wieś i Chwaliszewo PGR.

W piątek z kolei Enea planuje 6,5-godzinne wyłączenie (8:30-15:00) na Miedzyniu. Na problemy natkną się mieszkańcy ulic: Zapłotek, Widok, Ornej, Przyleśnej, Żniwnej, Leszczyna oraz Osada.

Powiązane treści