Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPrezent jeszcze pod choinkę. Godziny otwarcia centrów handlowych w Wigilię
prezenty
23.12.2016 | 15:23

Prezent jeszcze pod choinkę. Godziny otwarcia centrów handlowych w Wigilię

To już ostatni moment na zakup prezentów, które trafią do adresatów w święta.

Na zdjęciu: Wigilia to ostatni dzień na zakup prezentów.

Fot. wolny dostęp

Sobota to ostatni moment, by kupić świąteczne prezenty bliskim osobom. Można to zrobić w centrach handlowych, lecz warto pamiętać, że w Wigilię są one czynne znacznie krócej. Zobaczcie, jak otwarte będą galerie działające na terenie Bydgoszczy.

Zielone Arkady, Galeria Pomorska, Rondo, Focus Mall Bydgoszcz, Galeria Fordon – sklepy funkcjonujące w tych galeriach będą czynne od godziny 9:00 do 14:00. Wyjątek stanowią sklepy spożywcze.

Najdłużej czynny będzie Piotr i Paweł w Galerii Fordon. Sklep otwarty zostanie o 8:00, a ostatni klienci zostaną wpuszczeni tuż przed 16:00. Lokal tej samej sieci ulokowany w Zielonych Arkadach zostanie zamknięty godzinę wcześniej, o 15:00. W godz. 7:00-14:00 będzie można zrobić zakupy w hipermarkecie Auchan znajdującym się w Centrum Handlowym Rondo. Do 14:00 czynny będzie również Carrefour znajdujący się w Galerii Pomorskiej.

ZOBACZ TEŻ: Samochód-widmo w Zielonych Arkadach. Przytomna akcja zapobiegła stłuczce [WIDEO]

Przez cały dzień nieczynne będą kina funkcjonujące w budynkach centrów handlowych. Dotyczy to kina Helios w Galerii Pomorskiej oraz Cinema City w Focus Mall.

Powiązane treści