Bydgoszcz
4C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 4 • L 4
1C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
4C
Sob
8C
Nd
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPrezydent da nagrody za prace naukowe związane z Bydgoszczą
Widok na Bydgoszcz1
16.11.2017 | 13:42

Prezydent da nagrody za prace naukowe związane z Bydgoszczą

Na zdjęciu: Widok na Bydgoszcz.

Fot. Stanisław Gazda

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ogłasza konkurs pod nazwą: „Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą”, obronioną w roku akademickim 2016/2017.

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów problematyką związaną z funkcjonowaniem i promocją miasta Bydgoszczy; umożliwienie młodym ludziom włączenie się w proces twórczego i innowacyjnego kształtowania polityki rozwoju miasta, promocja nowatorskich rozwiązań projektowych i organizacyjnych w serze rozwoju i promocji miasta. W konkursie chodzi o wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich, poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, w szczególności w zakresie: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Nagrody główne dla autorów prac stanowią dyplomy i nagrody pieniężne: I miejsce – 10 tys. zł brutto; II miejsce – 5 tys. zł brutto; III miejsce – 3 tys. zł brutto.

Pracę do konkursu zgłasza jej autor. Do konkursu zakwalifikowane zostaną wyłącznie prace spełniające kryteria regulaminowe i obronione w roku akademickim 2016/2017, przez co rozumie się dla potrzeb konkursu okres pomiędzy 1 października 2016 roku a 30 września 2017 roku.

Za prawidłowe zgłoszenie uważa się dostarczenie lub wysłanie w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Konkurs na pracę naukową” kompletu dokumentów zgłoszeniowych w polskiej wersji językowej, na adres: Biuro Komunikacji Społecznej, Urząd Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz (pokój 117A).

Termin zgłaszania prac upływa 10 stycznia 2018 roku (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Bydgoszczy).

Podobne wpisy

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail