Bydgoszcz
4C
Słonecznie
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 4 • L 4
5C
Nd
8C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
18C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIProblemy z prądem. Najwięcej na Okolu [LISTA]
Skrzynka pod napięciem - LG (1)
30.05.2016 | 09:52

Problemy z prądem. Najwięcej na Okolu [LISTA]

Zobaczcie, gdzie w tym tygodniu zabraknie energii elektrycznej.

Na zdjęciu: Problemy z prądem będą tylko przejściowe.

Fot. archiwum

Enea zapowiedziała kolejne wyłączenia prądu. Zobaczcie, gdzie już brakuje lub dopiero nie będzie energii elektrycznej.

Okole:

  • wtorek (31.05) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Staroszkolna, Nowogrodzka, Kanałowa, Nad Kanałem, Czarna Droga od Grunwaldzkiej do Nad Kanałem, Grunwaldzka 39 – 87 strona nieparzysta
  • wtorek (31.05) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Kraszewskiego, Młyńska, Nadrzeczna od torów do Grunwaldzkiej, Grunwaldzka 123 – 169 strona nieparzysta, oraz od nr 110 do kanału bydgoskiego strona parzysta
  • wtorek (31.05) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Czarna Droga od Grunwaldzkiej do Kraszewskiego, Grunwaldzka 75 – 89 strona nieparzysta
  • środa (01.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Śląska 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, Graniczna 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8a, 9,11, 12, 13, 15, 21, 23, 25, 25, 43, 54, Łokietka 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, Siemieradzkiego 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11
  • środa (01.06) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Jackowskiego, Śląska od Jackowskiego do Granicznej, bez Mleczmaszu, Garbary od Jackowskiego do Królowej Jadwigii, Focha 50, Grunwaldzka 2, Długosza, Siemiradzkiego, Łokietka od Jackowskiego do końca
  • środa (01.06) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Garbary 1, 2, 3, 3a, 6, 8, 9, 12, 14, Królowej Jadwigi 1 – 13, 15, 17, 19, Łokietka 1
  • czwartek (02.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Jasna 1 – 19, Grunwaldzka 32 – 51
  • czwartek (02.06) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Grunwaldzka 50, 58, 60, 62, 64, 66, 68, Śląska 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, Chełmińska 1 – 24, Plac Chełmiński 1, 3, 4, 5, 7, 9, Czarna Droga 5, 7, 9, Jasna 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39

Okole/Wilczak:

  • wtorek (31.05) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Grunwaldzka 39, 41, 43, 45, 47, 47a, 49, 51, 51a, 53, 53b, 55, 57, 59, Kanałowa 2

Okole/Wilczak/Jary:

  • czwartek (02.06) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Nakielska 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, Wrocławska 1, 3, 5, Dolina 18, 20, 22, 24, 29a, 35, 37, 45, 28, 47, 49, 51, 53, 55, 57, Różana 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 24, Na Wzgórzu 2, 2a, 5, 7, 9, Ułańska 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 16

Miedzyń/Prądy:

  • wtorek (31.05) w godz. 8:00-13:00: w rejonie ulic: Notecka 1, 3, 5, 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 8, 20, Działki P.O.D. Trzykrotka, Cumulus, Jutrzenka

Miedzyń:

  • piątek (03.06) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Maciaszka , Czorsztyńska, Podnóże , Morelowa, Wiśniowa , Jałowcowa 1, 2, 3, 4, 5, Szczytowa , Daktylowa 1, 3, 5, Porzeczkowa , Truskawkowa 1, 2, 2a, 3, 3a, 4, 6, 10, Paprocia 2, 2a, 4, 10, 12, Jeżynowa, Czereśniowa 1, 2, 3, 6, 7, 11, 13, Jagodowa 8, Poziomkowa 1, 2, 2a, 3, 14, 16, Białobłocka , Górna , Hrubieszowska 1 – 18, Kokosowa 1 – 27, Bluszczowa 1 – 35, Malinowa , Makowa, Pagórek 5a

Śródmieście:

  • poniedziałek (30.05) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Sienkiewicza 1, 7a, 8, 9, 10a, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, Zduny 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, Lipowa 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, Śniadeckich, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, Plac Piastowski 19
  • poniedziałek (30.05) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Dworcowa 11, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 46, 48, 19, 50, 51, 54, 56, 60, 62, 64, 66, Morcinka 11, 22, Sienkiewicza 6, 8, Podolska 31, Śniadeckich 23, Zduny

Szwederowo:

  • poniedziałek (30.05) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Halicka 1 – 7 strona nieparzysta, Ustrzycka, Leszczyńskiego od Bielickiej do Inowrocławskiej, Inowrocławska 19 – 53 strona nieparzysta, i 24 – 68 strona parzysta, Czackiego 42, 63
  • czwartek (02.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulicy, Konopnickiej 33, 35
  • piątek (03.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulicy: Konopnickiej 24a – Klub „ARKA”

Czyżkówko:

  • poniedziałek (30.05) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Chmurna, Obornicka, Koronowska 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, Byszewska 1 – 58, Szczecińska 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Siedlecka 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54
  • poniedziałek (30.05) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Karolewska, Nad Torem 66 – POLO market

Osowa Góra:

  • środa (01.06) w godz. 8:00-13:00: w rejonie ulic: Kormoranów od Kolbego do Motylowej (str. parzysta)

Jachcice:

  • czwartek (02.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Żeglarska od Zamkniętej do Saperów, Jednostronna, Racjonalizatorów, Poprzeczna, Jachtowa, Zakątek, Niecała od Kolejarskiej do Zakatek, Krzemieniecka, Pólwiejska od Kolejarskiej do Zakatek, Zamknięta, Olsztyńska, Średnia od 87 do Żeglarskiej strona nieparzysta

Osowa Góra:

  • piątek (03.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Wielorybia 99 – 111, Waleniowa strona nieparzysta, Sardynkowa 3 – 7
  • piątek (03.06) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Kormoranów od Motylowej do Grunwaldzkiej, Borsucza, Szpakowa, Motylowa, Dzięciołowa od Szpakowej do Kormoranów
  • piątek (03.06) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Rekinowa 12, Halibutowa 2-pawilony handlowe, Kolbego 61, 63, Tatarakowa 2 – 19, Boleniowa 2 – 9, Zatokowa 1 – 11, Kutrowa 1 – 20, Mrotecka 1 – 12, Głębinowa 2 – 56, Spławikowa 1 – 30, Łososiowa 1 – 14, Lagunowa 2 – 14, Tranowa 2 – 11, Ciernikowa 1 – 24, Amurowa 1 – 24, i przyległe budynki

Powiązane treści