Bydgoszcz
27C
Słonecznie
39% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H 27 • L 27
26C
Pon
26C
Wt
27C
Sr
29C
Czw
25C
Pt
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIProblemy z prądem od poniedziałku. Kto będzie musiał sobie z nimi radzić?
Skrzynka pod napięciem - LG (2)
20.11.2017 | 10:39

Problemy z prądem od poniedziałku. Kto będzie musiał sobie z nimi radzić?

Na zdjęciu: Enea podała listę wyłączeń prądu na najblisze dni.

Fot. LG/archiwum

Enea podała listę wyłączeń prądu na najbliższe dni. Kto będzie musiał sobie radzić z utrudnieniami?

Brdyujście
wtorek, 8:00-15:00: Kapliczna 13 – 23, Przemysłowa 20 – 28.

Białe Błota
poniedziałek, 8:00-13:00: Kruszyn Krajeński ul. Usługowa 2, 6, 10, 12, 14, 16; Przemysłowa 1, 2.
czwartek, 8:30-14:00: Przyłęki ul. Zabytkowa, Bajkowa, Zielone Pola, Przyłęcka, Altanowa, Nowa, Cicha, Rzemieślnicza, Jałowcowa, Korzenna, Botaniczna, Porostowa, Przyrodnicza, Boczna, Tęczowa, Gwieździsta, Młoda, Woda, Bystra, Bocianowa, Szuwarowa, Potokowa, Wioślarska, Potokowa, Bystra, Polanka, Wydmowa, Parkowa.

Czyżkówko
piątek, 8:30-11:30: Orlicza, Nad Torem 17, Sułczyńskiej 2.
piątek, 11:00-14:00: Łanowa, Łąkowa 27 – 47 (str. nieparzysta), 28 – 52 (str. parzysta), Wiejska 29 – 53 (str. nieparzysta), 32 – 62 (str. parzysta), Pszeniczna 3, 5, 6, 8, Chojnicka 26, 28.

Fordon
poniedziałek, 8:00-11:00: Samotna 32, 3; Wybudowanie 2, 40; Piastowa 16; Willowa; Wyzwolenia 8, 10, 12, 16, 18a, 20, 22, 24, 26, 25, 25/1, 27, 31, 33, 37, 39, 39a, 41, 43, 45, 47, 49, 49a, 51, 53; Ciasna 1, 2.
czwartek 8:00-11:00, Tałdykina 1,3
piątek, 8:00-13:00: Komorowskiego 58.

Glinki
wtorek, 11:00-14:00: Glinki 136, 138, 140, 144.

Jachcice, Piaski
poniedziałek, 8:00-13:00: Mochelska 1, 3, 5.
piątek, 8:00-11:00: Komandosów, Bema, Poligonowa, Spadochroniarzy, Gwardzistów, Saperów 222 – 236 (str. parzysta), 107 – 137 (str. nieparzysta),

Kapuściska
poniedziałek, 11:00-14:00: Generalska 1.
wtorek, 8:00-11:00: Wojska Polskiego 48.

Leśne:
wtorek, 8:00-14:00: Sułkowskiego 18a, 20, 22.
wtorek, 8:00-16:00: Cicha 1 – 18A; Litewska 4 – 16 (str. parzysta), 1 A – 7 (str. nieparzysta).

Osowa Góra
środa, 8:00-11:00: Sielawowa 4.
środa, 11:00-14:00: Podmiejska 13, Kacza 15 – 25 (str. nieparzysta), Drozdów 2, Kruszyńska 79 – 85 (str. nieparzysta).
piątek, 8:00-15:00: Motylowa 8 – 57, Dzięciołowa 29, 39, 30, 36, 38, Szpakowa 9, Kormoranów 31, Biedronkowa 16, Kukułcza 19 – 38.

Szwederowo
czwartek, 8:00-14:00: Bocheńskiego 4, 6, 13, 15, 16, 17, 19.

Wyżyny
poniedziałek, 8:00-11:00: Wojska Polskiego 12.

Powiat Nakielski
Kcynia

poniedziałek, 8:00-14:00: Dobieszewko nr. 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
wtorek, 8:00-14:00: Dobieszewko nr. 24, 25, 26.
środa, 8:00-14:00: Dobieszewo nr. 1, 14, 15, 16.
czwartek, 8:00-14:00: Dobieszewo nr 40, 41, 42, 43.

Sadki
wtorek, 9:30-15:00 Dębionek 69, 70, 71 oraz Sadkowski Młyn 1, 2, 3.

Szubin
piątek, 8:00-14:00: miejscowość Zalesie ulica Lipowa 1, 2, 2A, 3, Wąsosz ulice, Słoneczna nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, Wodna 1 i 3, Rybacka 8, 10, 12.

Inowrocław
wtorek, 8:30-10:30: Jacewo 95c, 95b 112, 89c, 89d, 89h, 89e, 116, 117 95, 95a, 96, 94, 96a, 94a, 93a, 93, 97, 92, 99, 140, 91, 99a, 100, 98, 89, 101, 101a, 120, 77, 78 Zgodnie z plakatami ogłoszeń, Marulewy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24, 26, 85A, 85 Jacewo 79, 79A, 79B, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88 Zgodnie z plakatami ogłoszeń.
czwartek, 8:00-15:00: rejon ulic –  Poznańska, Fabryczna, Mątewska, Staropoznańska, Maćkowskiego.

Powiązane treści