Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 14 • L 14
16C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
19C
Wt
18C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPrzerwy w dostawie prądu [ADRESY]
prad_elektrycznosc
06.06.2016 | 06:22

Przerwy w dostawie prądu [ADRESY]

Na zdjęciu: Przerwy w dostawie prądu na szczęście nie potrwają długo.

Fot. archiwum (wolny dostęp)

Enea po raz kolejny opublikowała listę planowanych wyłączeń prądu. W tym tygodniu energii elektrycznej zabraknie przede wszystkim na Szwederowie. 

Szwederowo

  • wtorek (7 czerwca) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Piękna, Szubińska 3 – 53 strona nieparzysta, Kcyńska od Pięknej do Gnieźnieńskiej, Strzelecka od Pięknej do Gnieźnieńskiej, Pawia, Fałata, Gołębia od Pięknej do Gnieźnieńskiej, Jaskółcza od Pięknej do nr 24
  • środa (8 czerwca) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Kossaka od Pięknej do Żwirki i Wigury, Czackiego 63 – 69 strona nieparzysta i 44, 46, Krucza, Grobla, Brandta, Gersona, Jaskółcza 39, Gnieźnieńska od Jaskółczej do Kossaka, Skorupki od Inowrocławskiej do Solskiego
  • środa (8 czerwca) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Leszczyńskiego 10, 11, 12, 13, 17a, 21, 23, 25, Konopna 34
  • środa (8 czerwca) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Kruczkowskiego 1, 2, 4, Lenartowicza 7, Solskiego 14, Sieroca 3
  • czwartek (9 czerwca) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Stroma 3, 5, 7, 35a, Norweska 2 – 13, Szwedzka 2, 6, 11, Dąbrowskiego 4, 6, 8, 39, Filarecka 21, 37, Ugory 27a, 27b, 27c, 27d, 27e, 27g, Nowa 28
  • czwartek (9 czerwca) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Podhalańska, Konopna 16 – 22 parzysta, Bielicka 1, 2, 3, Mariacka
  • czwartek (9 czerwca) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Dąbrowskiego, Szwedzka, Norweska , Rogali, Filarecka od nr 21 do końca strona nieparzysta, Stroma 5, 5a, 7, Plac Poznański 1, 2, 3, Grudziądzka linia napowietrzna oraz nr 23, 25, Poznańska 32, Chwytowo 22, Kordeckiego 24 – 34 strona parzysta, oraz 27 – 35 strona nieparzysta, Szubińska 1 – 5
  • piątek (10 czerwca) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Czackiego od Skrajnej do Skorupki, Ustrzycka, Halicka, Inowrocławska 18, Leszczyńskiego 109, 111, 113, 134, Mylna, Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Konopnickiej 4, 6, Lwowska 1a , Chołoniewskiego 41a
  • piątek (10 czerwca) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Bielicka 1 – 5, Konopna 28 – 36 parzysta, Bielicka róg Konopnej – NETTO, Leszczyńskiego 41 – 43, Mariacka 1 – 3, Halicka 22, 24, 26, 28, Inowrocławska 20, 22, 27a, 36, 38

Szwederowo, Wzgórze Wolności

  • środa (8 czerwca) w godz. 8:00-11:00: w rejonie ulic, Grzmota Skotnickiego od 5 do 11 nieparzyste, Biziela 15, Słowiańska 19

Bocianowo, Szwederowo

  • środa (8 czerwca) w godz. 11:00-14:00: w rejonie ulic, Traugutta 4, 5, 6, 8, 12, 17, 18, 20, 20a, 22, 24, Chołoniewskiego 1, 2, 3, 7, 9, 13, 15, Sieroca 2, 4, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 24, Kujawska 4, 8, 10, 14, 14a, 16, 18, 24, 26, 30, 32, 38, 40, 42

Brdyujście

  • poniedziałek (6 czerwca) w godz. 8:00-13:00: w rejonie ulic: Podłużna, Azbestowa, Opalowa, Wyszogrodzka od 1 do 14 oraz od 19 do 31a (str. nieparzysta)

Kapuściska, Wzgórze Wolności

  • wtorek (7 czerwca) w godz. 8:0-11:00: w rejonie ulic, Słowiańska 18, 40, Pawilon handlowy, Wojska Polskiego 11 i 15

Powiązane treści