Bydgoszcz
20C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 20 • L 20
18C
Nd
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnalePrzyjechali do Inowrocławia ukraść gry komputerowe. Szybko zostali złapani
policja_samochod_001
01.02.2016 | 04:49

Przyjechali do Inowrocławia ukraść gry komputerowe. Szybko zostali złapani

Na zdjęciu: Policjanci złapali mężyczyzn, którzy usiłowali ukraść gry komputerowe o wartości 1200 złotych.

Fot. ST/archiwum

Dwaj mieszkańcy Pakości przyjechali do Inowrocławia, aby ukraść gry komputerowe. Obaj zostali złapani, choć udało im się wybiec ze sklepu.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w jednym ze sklepów na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu. 26-latek i 28-latek, obaj mieszkający w Pakości, weszli do sklepu i zainteresowali się stoiskiem z grami komputerowymi. W pewnym momencie jeden z nich przeszedł przez kasy i stanął w drzwiach, a drugi w tym czasie zabrał z półki pięć gier o łącznej wartości ponad 1200 złotych. Następnie obaj wybiegli, a w pościg za nimi ruszył jeden z pracowników, który ostatecznie zdołał zatrzymać mężczyznę mającego przy sobie skradziony towar.

Policjanci powiadomieni o kradzieży ustalili numery rejestracyjnego samochodu, którym przyjechali pakościanie, dzięki czemu udało się zatrzymać drugiego z mężczyzn. Obaj zostali zatrzymani pod zarzutem kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści