Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H -6 • L -6
-10C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIRabatowa niedziela w Zielonych Arkadach
woman-169286_1280
05.05.2016 | 13:34

Rabatowa niedziela w Zielonych Arkadach

Specjalne promocje obowiązywać będą w niemal każdym sklepie.

Na zdjęciu: Ciężko będzie wyjść z galerii z zaledwie jedną torbą.

Fot. wolny dostęp

Jakie trendy będą obowiązywać w modzie w sezonie wiosna/lato? Poznać je będzie można w najbliższą niedzielę (8 maja) w Zielonych Arkadach.

Osoby, które odwiedzą tego dnia Zielone Arkady będą mogły nie tylko zobaczyć, co powinno znaleźć się w ich szafie, ale przede wszystkim kupić ubrania w niższych cenach. Atrakcyjne propozycje zaoferują popularne marki modowe, kosmetyczne, sklepy z odzieżą sportową, salony z akcesoriami do wystroju wnętrz oraz ekskluzywne salony i butiki. Rabaty przygotują także właściciele restauracji i kawiarni znajdujących się na terenie galerii.

Oprócz tego, 200 pierwszych klientów galerii otrzyma specjalne bony podarunkowe o wartości 50 zł. Warunkiem zdobycia bonu jest zrobienie zakupów na kwotę minimum 100 zł. Kupon będzie można wykorzystać na terenie Zielonych Arkad.

Lista sklepów, w których pojawią się specjalne promocje znajduje się na stronie internetowej galerii (www.zielonearkady.com.pl).

Powiązane treści