Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -4 • L -4
-11C
Wt
-11C
Sr
1C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRadio Pogoda działa w Bydgoszczy. Co w ramówce?
Radio Pogoda logo
01.03.2016 | 08:15

Radio Pogoda działa w Bydgoszczy. Co w ramówce?

Radio nadaje na częstotliwości 103,5 fm.

Na zdjęciu: Logo Radia Pogoda

Fot. mat. prasowe

Od 1 marca Radio Pogoda nadaje w Bydgoszczy. Nowa rozgłośnia, proponująca muzykę z dawnych lat, zastąpiła Rock Radio.

Grupa Radiowa Agora przedstawia stację jako rozgłośnię skierowaną do osób powyżej 50 roku życia. Dotąd Radio Pogoda grało w Warszawie, Poznaniu i Opolu. Od początku marca do tej listy dołączyły Bydgoszcz (103,5 fm), Wrocław oraz Śląsk i Zagłębie.

Od godziny 6 do 10 można słuchać audycji Pogodny Poranek prowadzonej przez Mariana Dachniewskiego, Zygmunta Chajzera, Magdę Mikołajczak-Olszewską, Wojciecha Pijanowskiego i Tomasza Ignaczaka. Jak informuje radio, wśród gości znaleźć będzie można najbardziej zasłużone postacie polskiej kultury: aktorów, piosenkarzy oraz pisarzy.

W godzinach 10-11 prowadzony jest program „Czy pamiętasz te seriale?”, a przez kolejne cztery godziny „Czy pamiętasz te przeboje”. Następnie, do 17, nadawany jest „Koncert Życzeń”, w którym można przesłać życzenia swoim bliskim z okazji urodzin, imienin czy ślubu. Kolejne audycje to”Fajfy w Radiu Pogoda”, czyli muzyka z prywatek i dancingów, „Wieczór z Radiem Pogoda” i „Co jest grane”. W weekendy dodatkowo nadawany jest program „To był tydzień”.

Powiązane treści