Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 17 • L 17
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
20C
Wt
19C
Sr
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaRadny PiS oburzony. „Gejom mówię stanowcze NIE!”
Rafał Piasecki_ST (14)
30.01.2017 | 12:22

Radny PiS oburzony. „Gejom mówię stanowcze NIE!”

Na zdjęciu: Radny Rafał Piasecki zamieścił na facebooku kontrowersyjny wpis.

Fot. ST/archiwum

Gejom mówię stanowcze NIE, NIE, NIE! – napisał na swoim profilu na facebooku radny Bydgoszczy Rafał Piasecki. To odpowiedź polityka PiS-u na spotkanie z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem, które odbyło się w miniony weekend w bydgoskim Empiku.

W opublikowanym tekście radny sam przyznaje, że w tym temacie nigdy nie był i nie zamierza być dyplomatyczny. Zaapelował też do osób homoseksualnych, aby „swoje skłonności zachowały dla siebie i nie osaczały reszty świata, a w szczególności Bydgoszczy patologiami seksualnymi.

Pełna treść tekstu opublikowanego przez radnego Rafała Piaseckiego (pisownia oryginalna):
Gejom mówię stanowcze NIE, NIE, NIE!
Nie życzę sobie demoralizowania moich dzieci poprzez publiczne lobbowanie Waszego „chorego” w mojej ocenie stanu umysłu!
Niech Wam ziemia lekką będzie, żyjecie na tym świecie, żyliście i żyć będziecie. Chodzimy po tych samych chodnikach i jemy ten sam chleb, ale nie mam zamiaru wysłuchiwać ilu gejów spotkał inny gej, co sobie myślał wtedy i jakie miał rozterki. W tym temacie nigdy nie byłem dyplomatyczny i nie zamierzam nim być. Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny.
Nikogo na siłę nie nakłaniam do wiary i życia wg zasad katolickich, każdy ma sumienie, wolną wolę i wybiera jak chce żyć.
APELUJĘ więc do wszystkich osób homoseksulanych, aby swoje skłonności zachowali również tylko dla siebie i nie osaczali reszty świata, a w szczególności Bydgoszczy patologiami seksualnymi.
I jeszcze jedno: UWAGA!
Od dzisiaj zwalniam „Was gejów” z obowiązku wyznania przed całym światem, kim tak naprawdę jesteście. Nikt „Was” o to nie prosi bo mało to kogo obchodzi! Dlatego od teraz swoje poglądy i zboczenia seksualne proszę zostawić w domu! Amen.
PS do władz empiku: „Jaki poziom-taka księgarnia… bez komentarza”

Powiązane treści