Bydgoszcz
16C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 16 • L 16
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaRektor-elekt poznał współpracowników. Prorektorzy UKW wybrani
Jacek Woźny, rektor UKW 2016-2020 - LG (13)
08.04.2016 | 15:10

Rektor-elekt poznał współpracowników. Prorektorzy UKW wybrani

Na zdjęciu: Prof. dr hab. Jacek Woźny poznał nazwiska swoich współpracowników.

Fot. Leszek Grabowski/archiwum

W piątek kolegium elektorskie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wybrało prorektorów na kadencję 2016-2020. Wszystkie kandydatury zaproponowane przez prof. dr. hab. Jacka Woźnego zostały zaakceptowane.

Wybory odbyły się w piątek, 8 kwietnia w Auli Atrium przy ul. Chodkiewicza. Prof. dr hab. Jarosław Burczyk z wydziału nauk przyrodniczych został prorektorem ds. nauki, dr hab. Benedykt Odya z wydziału edukacji muzycznej – prorektorem ds. studenckich i jakości kształcenia, dr hab. Zbigniew Bukowski, prof. nadzw. z wydziału administracji i nauk społecznych – prorektorem ds. finansów i organizacji, a dr hab. Marek Macko, prof. nadzw. z wydziału matematyki, fizyki i turystyki – prorektorem ds. rozwoju i współpracy.

Kadencja obecnego rektora prof. Janusza Ostoi-Zagórskiego zakończy się ostatniego dnia sierpnia. 1 września rozpocznie się urzędowanie nowego kierownictwa.

Powiązane treści