Bydgoszcz
7C
Opady
99% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 7 • L 7
9C
Pon
13C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeRemont parkingu Zielonych Arkad na ostatniej prostej. 300 miejsc postojowych już czeka
parking_zielone_arkady
23.08.2016 | 18:32

Remont parkingu Zielonych Arkad na ostatniej prostej. 300 miejsc postojowych już czeka

- Finisz prac przewidujemy na koniec września - deklarują przedstawiciele galerii handlowej.

Na zdjęciu: Prace na parkingu Zielonych Arkad trwają od maja.

Fot. mat. prasowe

Od trzech miesięcy na parkingu centrum handlowego Zielone Arkady trwa modernizacja. Do dyspozycji klientów oddano już 300 poszerzonych pól postojowych, trwa również budowa dodatkowych ramp zjazdowych.

Jak deklarują władze galerii zlokalizowanej przy rondzie Kujawskim, roboty weszły w decydującą fazę i powinny zakończyć się pod koniec przyszłego miesiąca. Oprócz zmodyfikowanej przestrzeni parkingowej (szersze miejsca na poziomach P1, P2 i P3, część z nich dedykowana rodzinom), po remoncie zmieniona zostanie organizacja ruchu na parkingu.

Wszystko za sprawą dodatkowych ramp, które zlikwidują kolizyjne wjazdy i zjazdy na poszczególne poziomy parkingu. Ruch na nich będzie jednokierunkowy. O konkretnych rozwiązaniach klienci mają zostać poinformowani w nadchodzących tygodniach.

Zielone Arkady przypominają, że na ich terenie znajdują się nie tylko miejsca parkingowe dla samochodów, ale również rowerów. Do dyspozycji cyklistów jest także samoobsługowa stacja napraw.

Powiązane treści