Bydgoszcz
8C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 8 • L 8
7C
Pt
5C
Sob
4C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleRestauracja Śródmieście otwarta. Jak się prezentuje?
Śródmieście, otwarcie - ST (4)
12.12.2016 | 13:53

Restauracja Śródmieście otwarta. Jak się prezentuje?

Od wtorku bydgoszczanie będą mogli zjeść w Śródmieściu.

Na zdjęciu: W poniedziałek otwarto restaurację Śródmieście.

Fot. Sebastian Torzewski

Restauracja Śródmieście została uroczyście otwarta. W poniedziałek, dokładnie w południe, zaprezentowano lokal oraz przecięto symboliczną wstęgę.

W poniedziałek zaproszeni goście mogli obejrzeć efekt kilkumiesięcznych prac wewnątrz budynku, w którym jeszcze rok temu znajdował się pierwszy bydgoski McDonald’s. Dziś wnętrze nie przypomina już popularnej sieciówki, a wystrojem nawiązuje do historii miasta nad Brdą. Całość została zaprojektowana przez pracownię architektoniczną InLoft z ul. Chocimskiej.

Bydgoszczanie będą mogli zjeść w Śródmieściu od wtorku. Restauracja otwarta będzie siedem dni w tygodniu, zawsze w godz. 7-22. – Chcemy, żeby Śródmieście było wizytówką miasta – zapowiada właściciel restauracji Dawid Rękoś.

W imieniu urzędu miasta na otwarciu pojawił się zastępca prezydenta Mirosław Kozłowicz. – Dziękujemy za inwestycję kapitału w naszym mieście. My, bydgoszczanie, chcemy jeść zdrowo i wierzę, że właśnie zdrowy sposób żywienia będzie nam oferowała restauracja Śródmieście – mówił Kozłowicz.

Co znajdzie się w menu Śródmiescia? Chociażby ręcznie lepione pierogi, makarony, pizze oraz tradycyjne polskie dania. Szef kuchni codziennie poleci inną specjalność, a wraz ze zmianą pory roku pojawią się sezonowe przysmaki.

Powiązane treści