Bydgoszcz
6C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 6
-3C
Pt
-3C
Sob
3C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaNakłoInwestycjeRewitalizacja plaży odłożona. Dwie złożone oferty przewyższyły koszt inwestycji
plaża Wąsosz
27.04.2018 | 14:37

Rewitalizacja plaży odłożona. Dwie złożone oferty przewyższyły koszt inwestycji

Również drugi przetarg nie wyłonił wykonawcy prac.

Na zdjęciu: Obiekt w Wąsoszu

Fot. Andrzej Schmidt

Już po raz drugi szubiński magistrat musiał unieważnić przetarg na prace związane z rewitalizacją plaży w Wąsoszu – dowiedziała się MetropoliaBydgoska.pl

Jak informowaliśmy w połowie lutego, burmistrz Szubina podpisał umowę z urzędem marszałkowskim na dofinansowanie inwestycji, której koszt miał przekroczyć półtora miliona złotych, zaś urząd marszałkowski przekazał na prace ponad 260 tysięcy zł.

Szubiński magistrat rozpisał pierwszy przetarg na wykonanie prac, ale na początku poprzedniego miesiąca musiał go unieważnić. Powodem był fakt, że swojej oferty nie złożyła żadna firma. To nie koniec, bo jak nam się udało dowiedzieć, urząd rozpisał drugie postępowanie przetargowe, jednak i to nie przyniosło rozstrzygnięcia.

Z naszych informacji wynika, że swoje oferty złożyły dwie firmy: jedna z Chojnic, zaś druga z Łobżenicy. – „Złożone oferty w znacznym stopniu przewyższają kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia” – dowiadujemy się z pisma o unieważnieniu postępowania. Ratusz uzasadnia swoją decyzję również tym, że nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na zrealizowanie tego zadania.


Powiązane treści